BLÍŽÍ SE KOVOVÉ 12-TI LETÍ

Ano, je to tak. Již za tři roky, v roce 2020 se ujme vlády tzv. Kovová Krysa a určí tím hlavní energie následujícího dvanáctiletí. A protože s Kovem se nemá příliš zahrávat, bylo by dobré, abyste na toto období byli opravdu velmi dobře připraveni.

Kovová Krysa udá charakter celému novému 12-ti letí.

Kovové energie nového dvanáctiletí budou podobné těm, které vládou letos a příští rok. Ohnivý Kohout vládne v roce 2017 teprve pár dní, ale mnozí jste již určitě jeho energii pocítili na vlastní kůži. A dá se předpokládat, že Kov příštího dvanáctiletí bude ještě o něco tvrdší, ostřejší a pevnější. Takže je se na co těšit?

Image result for rules

V energii pravidel platí tvrdý zákon: dodržuj pravidla, nebo bude boj.

Na rozdíl od energie Dřeva a Ohně, na Kov se dá (a mělo by se) připravit. Jeho energie jsou čitelné a jasné. Vždyť je to energie řádu, pořádku, systémů a pravidel. Pokud je známe a dodržujeme, pak je vše v pořádku a vše nám bude fungovat. Abychom je ale dodržovat mohli, musíme je znát. Proto je důležitá příprava.

Na druhou stranu nedodržování pravidel bude znamenat boj a konflikt. Nebudou-li řády dodržovány některou ze stran, bude druhá strana mít tendenci si jejich dodržení vynutit bojem. A protože energie Kovu je ostrá a tvrdá, bude i boj takový – až nelítostný.

Related image

Když se předem připravíte a domluvíte na pravidlech bude vše daleko lépe fungovat.

Konec současného dvanáctiletí vám ale dává možnost se na toto nové období připravit. V tomto a příštím roce budou vládnout silné kovové energie (Ohnivý Kohout v roce 2017 a Zemitý Pes v roce 2018). Ty vám pomohou se dobře připravit. Využijte tyto dva roky a dejte si vše ve svém životě do pořádku. Eliminujte jakýkoliv chaos, zmatek a nesystematičnost ze svého života. Ujistěte se, že vše ve vašem životě funguje. Naučte se dělat vše ve správný čas, na správném místě a se správnými lidmi. Právě „správnost“ je základem energie Kovu.

Related image

Rok 2019 bude o pocitu blahobytu a spokojenosti. Z něho budete vycházet do nového 12-ti letí.

 

Pokud se vám to podaří (a mělo by, neboť stačí dodržovat pravidla a systém), pak v roce 2019 můžete prožít příjemné energie Zemitého Vepře. Ten si bude moci užívat všech vašich výdobytků a bude svoji energii hojnosti převádět do nového dvanáctiletí, ve kterém můžete na této hojnosti dále stavět. Pokud ale v těchto dvou letech selžete a řád se vám nepodaří nastolit, pak se může tento Zemitý Vepř dostat do „ouzkých“ a velmi trpět. A s touto energií pak vstoupíte do kovového dvanáctiletí a to nebude vůbec lehké.

Důležité je si také uvědomit, že kovová energie patří k duchovní energii. Je to tzv. energie Nebes. Proto byste měli sílu duchovní energie co nejvíce využívat.

Více v HAPPYWEEK 207:

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: