NARODILI JSTE SE S POSLÁNÍM, KTERÉ MÁTE NAPLNIT

Příroda nevytváří nic zbytečně. Vše v přírodě vzniká za předem jasně daným účelem. Se stejně daným účelem se rodí každý člověk – tedy i vy. Vaším úkolem je tento účel naplnit.

Image result for fulfilled

Naplnění je jedním ze tří základních pilířů štěstí, spolu s růstem a rovnováhou.

Štěstí se často popisuje jako „naplnění“. Jde o velmi silný a krásný pocit vnitřního naplnění. A jak ho dosáhnout? Je jen jeden opravdu fungující způsob: naplnit své povolání, tj. máte v životě dělat to, k čemu jste byli povoláni. Pokud toto ve svém životě neděláte, pak nikdy pocit naplnění neprožijete. Dokonce se dá z pohledu přírodních zákonů říci, že pokud nenaplníte své poslání, pro které vás příroda stvořila, váš život byl zbytečný. Stejně tak, jako jabloň, která nenese jablka, včela, která nepřenáší pyl květin, ptáci, kteří nehubí hmyz……

Image result for bee

Vše v přírodě – tedy i člověk – má své poslání, které slouží k tomu, aby příroda a svět mohly správně fungovat.

Dokud neobjevíte své poslání a nezačnete ho naplňovat, nebudete prožívat krásný pocit naplnění. Proto byste měli své poslání rozhodně znát. Vaše poslání je dáno vaším přirozeným talentem. Je to dar, který vám byl dán do vínku při narození. Tento dar není pro vás, ale pro všechny ostatní, kteří ho potřebují, ale sami ho nemají. Tak jako jabloň nerodí jablka sama pro sebe, ani váš talent, není pro vás.

Related image

Je-li vaším darem léčit, pak ho musíte darovat všem těm, kteří se sami léčit nemohou.

Svůj talent musíte věnovat ostatním, kteří ho potřebují. Abyste ho mohli věnovat, musíte ho posilovat a rozvíjet. Musíte na sobě pracovat, trénovat a zlepšovat se, dokud se z vás nestanou Mistři, kteří své zkušenosti a moudrost mohou předat svým následovníkům, kteří se narodili se stejným talentem jako vy. To je vaše poslání, to je váš životní cíl, to je jediná cesta k vašemu životnímu naplnění.

Astrotyp určuje vaše energie a je základem pro nastavení vašeho života.
Astrotyp určuje vaše energie a je základem pro nastavení vašeho života.

Objevte svůj přirozený talent. Nechte si u nás zpracovat svůj Osobní Astrotyp. Jeho analýzu a konzultaci si objednejte na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479. Využijte svůj talent a potenciál naplno. Je to dar, který musíte využít.

Více HAPPYWEEK 206

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.