JAK ZÍSKAT SPRÁVNÉHO PARTNERA video

Když chceme v životě něco získat, často se o to snažíme a nemáme valné výsledky. Je to i v případě partnerských vztahů. Jednou z velkých příčin neúspěchu je neznalost odpovědi na otázku: PROČ? Tj. proč partnera potřebuji. Tato odpověď snadno a jasně určuje, jakého partnera máte hledat. A pokud odpověď neznáte, nemůžete ho ani najít.

Svého partnera hledáme pro společnou životní cestu
Svého partnera hledáme pro společnou životní cestu

Většina lidí v partnerském vztahu hledá hlavně lásku, zamilovanost. Ta je sice pro lidský život důležitá, ale je také velmi zrádná. Podíváme-li se na tuto zvláštní energii lásky z pohledu Feng Shui a pěti fází, pak víme, že patří k energii Ohně. Ten má jednu velmi nepříjemnou vlastnost, která lásku a zamilovanost provází – oslepení/zaslepení. Víte, že se běžně používá výraz „zaslepen láskou“. Prostě a jasně: pro lásku nevidíme. A tak vstupujeme do života oslepeni a vůbec nevidíme, jaké důsledky nám daný vztah může přinést do života.

Image result for love is blind

Láska je slepá – láska je silný element Ohně, ten představuje i silné oslepující světlo

Účelem vztahu však není láska samotná. Když se podíváte na čtverec rovnováhy, tak zjistíte, že začíná naší cestou (Gua 1). Z cesty pak čtverec pokračuje do oblasti vztahu (Gua 2). To nám jasně říká, že ne my, ale naše cesta určuje, jakého partnera si máme zvolit. A právě tato cesta (Gua 1) nám dává odpověď na otázku proč si mám daného partnera zvolit. Partnera si volíme pro to, abychom na svoji životní cestu nebyli sami, ale naopak, abychom po ní kráčeli společně se svým partnerem. Jak se říká: „Ve dvou se to lépe táhne“. Pokud tedy znáte svoji cestu a čeho na ní chcete dosáhnout (Gua 9 – vize a sny), pak máte jasné „zadání“, jakého partnera si máte pro svoji cestu vybrat. Takové spojení má daný smysl, řídí se řádem rovnováhy a může trvat až do doby, „kdy vás smrt rozdělí“.

Image result for luo shu

Základní čtverec životní rovnováhy nám jasně ukazuje, že na naší cestu (1) navazuje vztah (2)

Ve Feng Shui pracujeme s tzv. Koreláty, díky kterým zjistíte, jak na sebe s partnerem působíte a to na mnoha úrovních: pocity, intelekt, hodnoty, síla, komunikace, fyzické působení, sex atd. Díky korelátům si můžete svůj vztah „naladit“ tak, aby jste byli oba s partnerem šťastní, abyste se navzájem podporovali a nabíjeli jeden druhého svojí energií. Vypracování Korelátu se svým partnerem si můžete objednat na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479.

Podívejte se na toto 4 minutové video od Jacka Canfielda, jednoho z nejúspěšnějších světových koučů a poradců (mimo jiných bestsellerů napsal Slepičí polévka pro duši), ve kterém se základními principy vztahu zabývá i on.

Více HAPPYWEEK 205 ZDE:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.