TEN KOHOUT TO ALE ROZJEL

Ohnivý Kohout se ještě ani pořádně neusadil na svém trůnu a mnozí z nás mají pocit, že toho udělali za leden více, než za celý loňský rok dohromady. Pracovitost Kohouta se prostě nezapře.

Ohnivý Kohout 2017 bude vyžadovat vaši připravenost - obraz od Evy Schneiderové
Ohnivý Kohout 2017 bude vyžadovat vaši připravenost – obraz od Evy Schneiderové

Jen za leden jsme měli čtyři velké přednášky v Městské knihovně, tři velké víkendové semináře, desítky konzultací, napsali jsme asi třicet článků, prodali jsme více jak sto knih, pomáhali jsme s rozjezdem jedné velké společnosti a udělali jsme Feng Shui projekt pro jeden velký byt. Už jen ten výčet je dosti vyčerpávající. Ale světe div se, vyčerpání vůbec necítíme. Naopak, jsme jakoby „nastartovaní“ do dalších aktivit. A to vše díky pracovitým energiím Ohnivého Kohouta.

Related image

Nevyčerpávejte svoji vlastní energii, čerpejte ji z vnějších zdrojů, i z Ohnivého Kohouta

Možná i vy máte pocit, jako byste se od začátku roku nezastavili. Když se ohlédnete, uvědomíte si, co vše jste již letos stihli. Ale co je na tom to nejkrásnější, necítíte ani únavu, ani vyčerpanost. A právě to jsou energie Kohouta. Svojí pílí, pracovitostí a snaze vše dotáhnout do konce nám dává téměř bezbřehé množství energie. Když ji takto využíváte, nemusíte využívat svojí vlastní energii a tím se vůbec nevyčerpáváte.

Related image

Navíc v únoru můžete ještě využít rychlé a silné energie Tygra, který umocní váš start.

Pro tento rok by klidně mohlo platit jedno staré heslo: „Kdo jen chvíli stál, již stojí opodál.“ Ti co vystartovali hned, jsou dnes dál než ti, kteří vyčkávají. Podívejte se např. na postup Donalda Trumpa (který Feng Shui využívá a má svého Mistra), který hned první dny po inauguraci podepsal mnoho nových nařízení aby prokázal svoji razanci a to, že vše myslí vážně. Ano, Kohout se do všeho „vrhnul“ s veškerou svojí energií a chce udělat toho co nejvíce a vše dotáhnout do konce. Čím razantněji tento rok vyrazíte kupředu, tím rychleji i jednodušeji se dostanete ke svému cíli. Teď v únoru navíc vládne Tygr, který je připraven vám pomoci se všemi začátky. Čerpejte energii Kohouta co nejvíce. Je tu pro vás a dodá vám dostatek energie na veškerou práci, kterou potřebujete udělat.

Dávejte si pozor jen na jednu věc: Kohout nemá tzv. „záklopku“ a dokáže pracovat až do úmoru. Proto si musíte kromě své činnosti plánovat i čas na odpočinek. Nepodceňujte to. V průběhu práce nemusíte únavu vůbec cítit. Ale po nějaké době můžete zjistit, že jste totálně vyčerpaní. Kohout vás na to neupozorní. Proto se musíte hlídat sami.

Další informace HAPPYWEEK 205 zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.