VÁŠ DOMOV V ROCE 2017 – ROK DOKONČOVÁNÍ

Feng Shui Prosperity pracuje s energiemi času, člověka a prostoru. Člověk a jeho energie jsou ovlivňovány energií daného času v daném prostoru. Důležité je uvědomit si, že jak energie času, tak i prostoru jsou vždy silnější, než energie člověka. Pokud s nimi budete bojovat, vyčerpají vás a mohou vás i úplně zničit.

Interiér musí odpovídat energiím času - tedy i roku 2017

Interiér musí odpovídat energiím času – tedy i roku 2017

Čas je energie Jang a prostor je energie Jin. Jang vstupuje do Jinu, takže čas vstupuje do prostoru a dodává mu danou funkci (Jang = funkce). Čas tedy aktivuje prostor a určuje, k čemu daný prostor má daný čas sloužit. Jsme na počátku nového roku Ohnivého Kohouta. Jeho vláda je energií času a proto tento Ohnivý Kohout vstupuje do vašeho prostoru. Tím prostorem může být váš byt, dům, kancelář, obchod apod. O tom, jak má vypadat interiér v roce Ohnivého Kohouta jsem psali již v HAPPYWEEKu 202, abyste měli dostatek času si ho upravit – ke stažení zde:

http://www.slideshare.net/YELLOWMASTER1/happyweek-202-20170116 .

Rok 2017 nám však o interiéru a prostoru říká i další věc: rok Ohnivého Kohouta je rokem dokončování. Je to tedy ideální rok k tomu, abyste si svůj domov, pracovní místo apod. co nejvíce „vymazlili“. Pokud jste loni budovali nový domov (stavěli jste nový dům, stěhovali se do nového bytu, renovovali atd.), pak letos byste měli vše řádně dokončit. Musíte dotáhnout do konce vše do úplného detailu. Vytvořte si takové místo, ze kterého budete nadšeni a které bude vaší chloubou. Víte, že Kohout se potřebuje chlubit, být vidět. Proto byste své „dílo“ měli ukázat svým blízkým, přátelům apod. Vytvořte ze svého interiéru krásné místo, kde vše ladí, vše má správou funkci a své místo. Dávejte pozornost detailům a jejich vzájemnému souladu. Využijte hojně doplňků, barev a obrazů. Nic nenechávejte nedokončené. Pokud věnujete svému místu energii Kohouta, budete z něj vy, ale i ostatní, nadšeni.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Využijte Feng Shui Prosperity. Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Více HAPPYWEEK 204:

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: