KDYŽ SI NEŘEKNETE O TO, CO CHCETE, NIKDY TO NEDOSTANETE

Staré a krásné české přísloví: Líná huba, holý neštěstí. Přesně tak to chodí v životě. O co si neřeknete, to nedostanete. Navíc v roce 2017, kterému vládne Ohnivý Kohout, co nebude vidět, jako by ani nebylo. Takže pokud opravdu chcete letos něčeho dosáhnout, ukažte na to.

Nestačí po věcech jen toužit, musíte i aktivně něco udělat
Nestačí po věcech jen toužit, musíte i aktivně něco udělat

Když bylo Stevu Jobsovi (zakladatel společnosti Apple) 12 let, potřeboval součástky k tomu, aby si mohl sestavit jednoduchou počítačku. A protože ji opravdu chtěl, nenapadlo ho nic menšího, než najít telefonní číslo na Billa Hewletta (zakladatele v té době již úspěšné mega firmy Hewlett-Packard) a říct si o ni. A skutečně, Bill mu to zařídil – dvanáctiletému neznámému klukovi……

Image result for rooster png

Příroda nedá nikomu nic jen tak. I kohout dostal krásu svého peří, aby jej ukazoval.

Ať již jsou vaše ambice letos jakékoliv, vězte, že pokud o nich nikdo nebude vědět, nemusí se vám vůbec podařit jich dosáhnout. Proto je velmi důležité, abyste jasně a výrazně podtrhli to, co letos chcete. Jak víte, kohout se rád ukazuje a příroda mu ne nadarmo nadělila krásu a pestrost jeho peří. Má je pro to, aby upoutal pozornost. A stejně tak se máte chovat v tomto roce i vy. Upoutejte pozornost. Ne nutně na sebe, ale na to, čeho chcete dosáhnout. Vše, co bude ve středu pozornosti, bude dostávat velmi silnou energii. Čím větší pozornost vzbudíte a přilákáte, tím více energie se vám dostane.

Image result for china through the looking glass

Kohout má schopnost pracovat s detailem a dotáhnout vše k dokonalému konci. Využijte toho.

Jak již víte, Kohout je velký pracant a dokáže vše dotáhnout k dokonalosti. Aby toho však byl schopen, musí přesně vědět, čeho má dosáhnout, na čem má pracovat a k jakému výsledku má dojít. V takovém případě pak dojde k téměř zaručenému úspěchu. Jednoduše řečeno: dejte Kohoutovi práci a nechte ho pracovat. Na konci roku sklidíte slušný úspěch – možná i velmi výjimečný úspěch.

Rozhodně však tento rok neseďte v koutě. Jak energie Ohně, tak i Kohouta chtějí a mají být vidět. Tím získávají energii a sílu. Ani vyhaslý Oheň, ani skomírající Kohout vám moc nepomohou.

Krásnou prezentaci práce s energií Kohouta můžete vidět na této zajímavé stránce: http://www.firstmondayinmay.com

Více HAPPYWEEK 204:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.