ČÍNA PŘES KUKÁTKO

Pokud chcete zažít opravdové energie Ohnivého Kohouta roku 2017, pak rozhodně doporučujeme shlédnout dokumentární film První květnové pondělí (First Monday In May). Tento film velice precizně mapuje přípravu, realizaci a zahájení velkolepé výstavy v Metropolitním muzeu v New Yorku.

Image result for first monday in may

Anna Wintour – šéfka časopisu Vogue, která osobně na celou přípravu a realizaci dohlížela

Tuto jedinečnou výstavu organizoval časopis Vogue ve spolupráci s Metropolitním muzeem a dalšími organizacemi. Když se podíváte na tento film, tak uvidíte téměř dokonalé ztvárnění energií Ohnivého Kohouta. Velkolepost výstavy odpovídá velkolepému natřásání a ukazování krásných kohoutích per. Ukazuje jejich dokonalost v nejvyšším lesku. Nejvyšší postavení Kohouta odpovídá významu této velkolepé událost. Nejen že se na její přípravě a realizaci podílely špičky módy, designu a umění. Ale také na její zahájení přišly hvězdy a celebrity ze všech oblastí společenského života, obchodu a politiky. Jak se říká: top of the top. Nebo ještě lépe, jak říkají Francouzi: Créme De La Créme.

Image result for china through the looking glass

Úchvatné modely byly vybrány od největších světových návrhářů.

Film ale také velmi krásně ukazuje cestu Kohouta k této dokonalosti a velkoleposti. Popisuje, jak se tito špičkoví mistři svých oborů zabývají každým detailem při plánování i při samotné realizaci výstavy. Uvidíte, jak důkladně vybírají modely a exponáty pro výstavu. Všímejte si, jak dotahují každý detail k dokonalosti a do naprostého souladu. Nic není ponecháno náhodě. Nad ničím se nemávne rukou. I ta sebemenší maličkost hraje významnou roli v tom, jak bude vypadat celek.

Related image

Hlavní kurátor výstavy osobně kontroluje a ladí všechny exponáty.

Pokud opravdu chcete vytěžit z roku 2017 maximum, učte se z tohoto filmu. Ohromně se vám to vyplatí. Vše o filmu a celé krásné akci se dozvíte na speciálních stránkách ZDE: http://www.firstmondayinmay.com/

Více HAPPYWEEK 204 ZDE:

Uložit

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.