ÚNOR MĚSÍC TYGRA

Halooooo, vstávejte, je jaroooooo :). Ano, je to tak. Dost zimního spánku, dost lenošení a přejídání se. Je tu jaro a s ním prudké a agresivní energie Dřeva. A nejen to, přichází i velmi razantní Tygr.

tygr

Máte již jen pár dní, než do vašich ložnic a pracoven vtrhne drsný Tygr a vyžene vás ven. Celou zimu jste měli odpočívat a regenerovat své síly právě pro tento okamžik. Nyní máte být čerství a plní síly vrhnout se do dalšího koloběhu času, který právě jaro a jeho energie otvírají. Jak se říká: ranní ptáče dál doskáče. To samé platí i o energii jara (patří stejně jako energie rána k elementu Dřevo). Leden jste měli využít k promýšlení svých plánů. Tygr je tu pro to, abyste se do nich s vervou a zaujetím vrhli. Přináší vám velmi tvrdý a rychlý Jang (Jang = funkce), aby vám vaše letošní aktivity řádně fungovaly. Nemáte tedy otálet a směle se pustit do realizaci svých plánů. Začněte hned. Nečekejte. Čím více této razantní energie využijete, tím delší váš úvodní „skok“ do nového roku bude. Hned na začátku roku tak můžete udělat velmi mnoho práce, která se vám bude hodit v dalších etapách roku. Tygr přináší smělost, razantnost a ochotu vrhnout se do nového i neznámého. Využijte jeho odvahu riskovat. Tygr dokáže nejistotu začátků ustát. Důležité je začít, prorazit ven a vyjít na světlo, aby vaše aktivity mohly dále růst  rozvíjet se. Rozhodně neváhejte a nečekejte příliš dlouho. Pokud vám energie Tygra utečou, bude stále těžší se do nových plánů pustit. Takže: vzhůru do toho, půl je hotovo. To musí být vaše heslo února.

Více o energiích Tygra se můžete dočíst v naší nové knize Čínské horoskopy aneb Odhalte své pravé já. Můžete ji zakoupit např. zde: http://neoluxor.cz/beletrie/cinske-horoskopy–256615/

Detailní popis energií Kohouta a jeho silných i slabých stránek nabízí naše nová kniha
Detailní popis energií Tygra a jeho silných i slabých stránek nabízí naše nová kniha

Zdroj: HAPPYWEEK 204

 

Uložit

Uložit

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.