VÁŠ INTERIÉR JE VÁŠ SVĚT

Každý z vás má své vlastní energie. Ty potřebují jasně dané prostředí, ve kterých se jim bude dařit. Jako každý jiný druh – zvíře či rostlina, i každý člověk potřebuje ke svému šťastnému a spojenému životu dané prostředí. Pokud si toto prostředí nevytvoříte, nebude se vám dařit a váš život nebude prospívat. Feng Shui Prosperity jasně říká, že každá entita má v sobě potenciál růstu, úspěchu, hojnosti a prosperity. Tedy i vy. Ale aby se vám to podařilo, musí být vaše osobní „semínko“ vysazeno do správného prostředí. A to si musíte vytvořit hlavně na místech, kde svůj život a potenciál chcete realizovat. Hlavně jde o prostředí domova a vašeho povolání. Vaše přirozené energie a talent patří do daného světa. Tento svět si musíte vytvořit a v tomto vlastním světě máte žít. Stejně tak jako tygr rád žije v džungli, velryba v oceánu,  vlk v lese a rak v potoce i vám se nejlépe bude dařit ve vašem světě.

Related image

Interiér vám musí vytvářet váš svět, který vás formuje a posiluje, rodí vaše já

Váš interiér je velmi dobrým nástrojem k tomu, abyste si svůj vlastní svět vytvořili. Váš domo a pracovní prostředí musí takovým světem být. Využijte k tomu všechny prostředky, které Feng Shui Prosperity nabízí: materiály, barvy, tvary, doplňky a dekorace. Ve správně nastaveném interiéru se budete cítit jako „ryba ve vodě“. Budete žít svůj vlastní život, vše se vám bude dařit, interiér vám bude dodávat silnou energii a nabíjet vás pro všechny vaše aktivity. Každý, kdo do takového interiéru vstoupí, musí vědět, že vstoupil do vašeho světa.

Related image

Svět, ve kterém chcete žít, si musíte vytvořit hlavně doma

Vytvořte si svůj svět a žijte v něm. Bude pak přitahovat vše a všechny, které pro svůj život potřebujete a kteří do vašeho světa patří. Naopak vás bude chránit před vším a každým, kdo vás může ohrozit a vyčerpat. Jen ve svém vlastní světě můžete být svými vlastními pány a být vládci svého světa.

Pro inspiraci se můžete podívat na svět Emily Ratajkowski zde:

http://www.vogue.com/13520173/emily-ratajkowski-framed-instagram-selfie-home-tour/?mbid=nl_011417_Daily&CNDID=30884774&spMailingID=14078996&spUserID=MTM2MzQ1MTUxNDU0S0&spJobID=903340341&spReportId=OTAzMzQwMzQxS0

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Zdroj: HAPPYWEEK 203

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.