INTERIÉR V ROCE KOHOUTA

Člověk se neustále nachází v dané časo-prostoru. Víme, že jak energie času tak i prostoru mají velký vliv na energie člověka. To, jak se cítíme, jak kvalitní život žijeme, jaké máme zdraví apod., je ovlivňováno právě prostředím (čas a prostor), ve kterém žijeme. A protože se nám každý rok mění roční cyklus energií, mění se nám tím i působení našeho prostoru.

Působení interiéru se mění v čase. Proto jeho energie musíte ladit s energií času.
Působení interiéru se mění v čase. Proto jeho energie musíte ladit s energií času.

Čas velmi významně ovlivňuje kvalitu prostoru. Stejný prostor tak na nás působí odlišně v různých časových obdobích. Energie času a prostoru musí být ve vzájemném souladu. V opačném případě by vyvolávaly konflikt a ten by negativně působil na naší energii. Ta by se začínala vyčerpávat a mělo by to velmi neblahé důsledky jak pro náš život tak i na naše zdraví. Je tedy velmi důležité, abyste si prostor „naladili“ na rok Ohnivého Kohouta.

Rok Ohnivého Kohouta přináší energie, které musíte v interiéru zohlednit
Rok Ohnivého Kohouta přináší energie, které musíte v interiéru zohlednit

Rok 2017 přináší celkem tři různé energie: Oheň (element roku, Kov Kohouta a Vodu (letící hvězda). Náš domov (ale také pracovní prostředí) musí být uzpůsoben tak, aby se tyto tři energie cítili dobře a nevytvářeli konflikty. O energiích Ohnivého Kohouta se dozvíte i v tomto článku ZDE.

Oheň potřebuje prostor, místo, volný prostor pro své působení. Proto byste měli mít svůj domov více vzdušný. Hodně otevírejte okna. Můžete mít také otevřené dveře v interiéru. Je důležité, abyste doma neměli stísněný pocit a necítili se příliš uzavření. Oheň podpořte svíčkami, vonnými tyčinkami a dekoracemi v červené barvě. Pozor na to, aby Oheň nebyl příliš silný. Jeho energie musí být spíše decentní, jinak by vám mohla ničit energii Kohouta, který je svojí podstatou kovový.

Interiér v roce 2017 musí vypadat upraveně a vše má ladit.
Interiér v roce 2017 musí vypadat upraveně a vše má ladit.

Kov musí mít řád a pořádek. Interiér by tak měl působit velmi uspořádaně. Každá věc musí mít své stálé místo. Je také důležité, abyste letos měli v interiéru jen takové věci, které mají přesně danou funkci a tu abyste také využívali. Všechny věci, které nepoužíváte, nebo jsou nefunkční, musí z interiéru pryč. Domov musí vypadat čistě a uklizeně. S úklidem to ale nepřehánějte tak, abyste neuklízeli každý den a neustále nechodili s hadříkem v ruce. Čistota ano, ale sterilita je již naopak nebezpečná. Kov podpořte kovovými doplňky (např. svícny, kovové misky apod.).

Voda bude vyžadovat průchodnost. Proto byste neměli mít v interiéru nic, co vám stojí v cestě, o co zakopáváte a co musíte zbytečně obcházet nebo se tomu vyhýbat. Váš interiér by měl vypadat jednoduše. Využijte výrazné solitéry.

Vše o energiích Kohouta a ostatních zvířat zvěrokruhu se dočtete v naší nové knize. Koupit ji můžete např. zde: http://neoluxor.cz/beletrie/cinske-horoskopy–256615/

Detailní popis energií Kohouta a jeho silných i slabých stránek nabízí naše nová kniha
Detailní popis energií Kohouta a jeho silných i slabých stránek nabízí naše nová kniha

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Zdroj: HAPPYWEEK 202

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.