FENG SHUI PROSPERITY

V přírodě je vše nastaveno na prosperitu. Vše má přirozeně růst, rozrůstat se, plodit a dozrávat. Aby se dané energii mohlo dařit, má k tomu určené své místo a čas. Každá rostlina potřebuje své prostředí, kde se jí bude dařit, ale také čas, kdy má být vysazena a čas, kdy má být sklizena. Stejně tak je tomu i u zvířat. A my lidé nejsme výjimkou. I když se Feng Shui „populárně“ přiřazuje k designu interiéru, není to jeho základní a hlavní funkce.

V přírodě je vše nastaveno tak, aby se tomu dařilo. To samé platí i pro člověka.
V přírodě je vše nastaveno tak, aby se tomu dařilo. To samé platí i pro člověka.

Feng Shui je obor, který se věnuje vytváření správného prostředí a podmínek k tomu, aby se dané entitě (většinou člověku, ale nejen člověku, protože entitou může být např. vztah, rodina, firma apod.) dařilo, aby mohla správně prosperovat. Abyste však mohli takové správné prostředí vytvořit, je důležité vědět, pro jakou entitu toto prostředí vytváříte. Stejně jako musíte vědět, jaké semínko držíte v ruce, když ho chcete zasadit. Prvním úkolem Feng Shui je tak určit jakou energii má podporovat.

Astrotyp určuje vaše energie a je základem pro nastavení vašeho interiéru
Astrotyp určuje vaše energie a je základem pro nastavení vašeho interiéru

V případě člověka tuto energii zjistíte pomocí Astrotypu. Ten určuje zásadní přírodní energie každého člověka. V případě vytváření prostoru pro bydlení či podnikání však dále musíte znát energii činnosti, kterou zde člověk bude vykonávat. Jinou energii má domov pro odpočinek, jinou energii pak dům určený pro společenské setkávání, jinou energii potřebuje k práci účetní a jinou kreativní ředitel reklamní agentury. Pokud tyto dvě základní energie (energie člověka a energie činnosti/funkce) neznáte, nemůžete ani správně vytvořit příznivé prostředí pro jejich rozvoj a prosperitu. Naopak. Velmi často se stává, že Feng Shui místa bez znalostí těchto energií je škodlivé a může člověku či jeho činnosti velmi uškodit.

Interiér ovlivňuje kvalitu vašeho života a musí být vytvořen podle vašich energií
Interiér ovlivňuje kvalitu vašeho života a musí být vytvořen podle vašich energií

Pokud si tedy chcete svůj dům, byt či pracovní místo nechat vytvořit podle zásad Feng Shui, musíte nejprve jasně určit své vlastní energie a pak energie činnosti, kterou zde chcete vykonávat.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Zdroj: HAPPYWEEK 201

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.