UTVOŘTE SI VLASTNÍ VIZI PRO ROK 2017 – OHNIVÉHO KOHOUTA

Mark Zuckerberg (zakladatel Facebooku) si určuje osobní vizi na každý rok – a vy byste měli také

Pokud nevíte, co chcete, nikdy to nedostanete
Pokud nevíte, co chcete, nikdy to nedostanete

Leden patří k tzv. mezidobí Země. Ta přináší stabilní energie, které je dobré využít k přemýšlení, posuzování, kontemplaci a vytváření základních jistot pro budoucnost. V lednu si tak musíme udělat jasný a stabilní obrázek celého roku. Čím jasnější naše vize bude, tím lépe se nám podaří ji dosáhnout. Vize slouží jako světýlko, které nám ukazuje cestu. Pokud se celý rok tohoto světla budete držet, musíte ho dosáhnout. Nejen že vám vize ukáže jasný cíl, ale svým silným světlem vám také ukáže tu správnou cestu. Navíc v lednu vládne Buvol – viz HAPPYWEEK č. 200. Jeho energie je velmi vhodná pro rozhýbání energií a vykročení na cestu. Ne nadarmo se říká, že když se Buvol za něčím pustí, vždy toho dosáhne. Proto je velmi dobré, když Buvolovi ukážete jasný cíl. Dodá vám potřebnou energii k tomu, abyste letos ke svému cíli došli.

Image result for see the light

Světlo nás vede ze tmy k cíli. Pokud vidíte svůj cíl, cesta k němu se vytvoří.

A protože se bavíme o vizi = vidění, je nutné svůj cíl opravdu jasně vidět. Ideální pro tyto účely je obrázek. Říká se: jeden obraz vydá za tisíc slov. Uvědomte si, že vidět = světlo = Oheň = nejvyšší (nejsilnější) Jang. Tato energie je aktivní a přináší funkci, fungování. Proto je důležité, abyste si svoji vizi, svůj cíl opravdu přenesli do určitého obrazu. Čím jasnější a detailnější obraz to bude, tím více energie vám dodá. Dosažení takového cíle je pak opravdu jednoduché. Pak již jen stačí vydat se po cestě, kterou vám toto světlo ukáže a v průběhu roku z ní nesejít.

Related image

Vision board je velmi účinná pomůcka, jak své vize dosáhnout. Doporučujeme.

 

Velmi dobrou pomůckou je to, čemu se říká „vision board“. Je to jakási nástěnka, na kterou si dáte obrázek svého cíle. Abyste sílu vize co nejvíce podpořili, dejte si tuto nástěnku do místa, kterému ve Feng Shui říkáme „Fénix“. Toto místo se nachází v tzv. Gua 9 celého bytu/domu a v Gua 9 každé místnosti. Fénixe můžete také vytvořit na místech, kam často směřuje váš pohled. Je to např. stěna naproti vaší sedací soupravě, nebo stěna naproti vaší posteli. Je to tedy místo, kam váš pohled často spočívá a tím vám vaši vizi stále podporuje. Uvědomte si, že tam, kam směřuje vaše pozornost, tam také směřuje vaše energie.

SEMINÁŘ – OSOBNÍ A KARIÉRNÍ PLÁN NA ROK 2017 – 21.1. 2017, 10:00 – 18:00. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479.

Vše o našich akcích k přípravě na rok 2017 – rok Ohnivého Kohouta zde: https://akademiestesti.wordpress.com/2016/12/08/priprava-na-rok-2017-rok-ohniveho-kohouta/

Zdroj HAPPYWEEK 201

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.