NOVÁ KNIHA ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ

SLAVNOSTNÍ KŘEST KNIHY – 27.2. 2017 v 19 hod v Městské knihovně v Praze –

https://www.mlp.cz/cz/akce/e19397-krest-knihy-jiriho-cernaka/

Nová kniha Čínské horoskopy – ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ (můžete ji koupit např. zde: http://neoluxor.cz/beletrie/cinske-horoskopy–256615/) je určena všem, kteří chtějí  prožít naplněný, úspěšný a šťastný život. Díky této knize nejenže poznáte své pravé JÁ, ale také své silné stránky, které máte v životě nejvíce využívat a rozvíjet. Poznáte svůj přirozený talent. Dozvíte se, ale také, jaké jsou vaše slabé stránky, které vám život zbytečně komplikují a čemu se tedy raději vyhýbat. Navíc se dozvíte, jak si nastavit své vztahy, kariéru, bohatství……

Tato kniha vám poradí v různých životních situacích, v poznání sebe i druhých a jak se správně zachovat
Tato kniha vám poradí v různých životních situacích, v poznání sebe i druhých a jak se správně zachovat

Kniha je napsána tak, aby byla vaším celoživotním průvodcem. Můžete s ní pracovat každý den. Poradí vám, jak nakládat s různými situacemi, jak řešit problémy či využívat příležitosti, jak jednat s lidmi ve vašem okolí.

Charakter knihy vám navíc pomůže poznat pravé JÁ svých blízkých, partnerů, dětí, kolegů, nadřízených atd. Pomůže vám pochopit jejich jednání a chování. Budete umět s nimi jednat tak, aby vaše vztahy byly pro vás příznivé. Budete vědět, co je motivuje, čím je potěšit a naopak, čím si je můžete zbytečně znepřátelit.

Kniha je k dostání ve všech větších obchodech s knihami a eshopech
Kniha je k dostání ve všech větších obchodech s knihami a eshopech

Kniha ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ vám rozhodně usnadní život, který vám tak začne přinášet naplnění a radost. Velmi rychle pochopíte mnohé souvislosti ve svém životě a ve vztazích s druhými lidmi. Kniha je k dostání u všech velkých knihkupců.

Pokud vás toto téma zajímá, můžete nás sledovat i na www.facebook.com/akademiestesti a zúčastnit se našich přednášek a seminářů. Jejich přehled je najdete na této stránce: https://akademiestesti.wordpress.com/2016/12/08/priprava-na-rok-2017-rok-ohniveho-kohouta/

Uložit

Uložit

Uložit

3 komentáře: „NOVÁ KNIHA ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.