ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK aneb JAK SE NA NĚJ PŘIPRAVIT

A je to opět tady. Rok se s rokem sešel a my jsme opět na prahu vstupu do nového roku. Tentokrát do roku 2017. Tomuto roku bude vládnout Ohnivý Kohout, který tak přebírá vládu po Ohnivé Opici.

Připravte se na rok 2017, budete to potřebovat.

Připravte se na rok 2017, budete to potřebovat.

Vše nové má podle „zákona energií“ navazovat na to „staré“. Proto by i váš nový rok měl začít ohlédnutím za rokem starým. Jaký byl? Co se vám podařilo? Čeho jste dosáhli? Čím byl pro vás významný? Musíte se ale také ptát opačně. Co se nepovedlo? Co jste ztratili? Udělejte si jednoduchou pomůcku pro hodnocení roku 2016. Vezměte si kousek papíru, nebo počítač a rozdělte jej na tři sloupce. Mezi levým sloupcem a prostředním sloupcem udělejte opravdu tlustou čáru. Do levého sloupce pak napište všechny své nezdary, neúspěchy. Napište seznam všech věcí, lidí či aktivit, o které jste v minulém roce přišli. Do prostředního sloupce si napište všechny své úspěchy, vše pozitivní, co se vám v roce 2016 povedlo. Tlustá čára mezi levým a prostředním sloupcem je tlustou čarou, kterou musíte udělat mezi rokem 2016 a rokem 2017. Všechny své nezdary, prohry a ztráty nechte být. Nechte je v roce 2016. S těmito energiemi již dále nepracujte, nechte je v minulosti. Soustřeďte se nyní jen na prostřední sloupec, na vaše výhry a úspěchy. Jejich energii budete dále využívat v novém roce.

Výsledek obrázku pro 2017 plan

Úspěchy roku 2016 se mají stát pevným odrazovým můstkem pro další úspěchy v roce 2017

Do levého sloupce pak udělejte nový plán na rok 2017. Sem napište seznam všech věcí a aktivit, které budou navazovat na vaše úspěchy z prostředního sloupce. Přemýšlejte o tom, jak úspěch z prostředního sloupce můžete přenést do nového roku. Jak tuto energii dále rozvíjet a posilovat. Jak ji můžete využít k něčemu novému. Pokud se vám v roce 2016 povedl úspěšný start nějaké nové aktivity (např. kariéry, narození dítěte, nový vztah apod.), bude v roce 2017 důležité, abyste tuto novou energii posilovali a dále rozvíjeli. Ze zákona energií platí, že vše nové je určeno k rozmachu a k rozvoji (pro naše studenty: nové je Gua 3, na které navazuje Gua 4 – rozvoj, expanze, bohatost, bohatství). Proto máte velkou šanci na to, abyste své úspěchy z roku 2016 dále posílili.

Výsledek obrázku pro 2017 plan

Při plánování nových aktivit nezapomínejte, že vše nové musí přinášet více radostí než starostí

Až dokončíte seznam aktivit a věcí, které chcete dále rozvíjet, udělejte pod tímto seznamem v levém sloupci čáru a pod tuto čáru si pak napište seznam věcí, které pro vás budou v roce 2017 úplně nové. U těchto věcí ale také přemýšlejte, na čem tyto nové věci budete stavět, z čeho budete vycházet, co všechno můžete využít pro úspěšný start.

Přednáška o roce Ohnivého Kohouta již tradičně proběhne v Městské knihovně v Praze

Přednáška o roce Ohnivého Kohouta již tradičně proběhne v Městské knihovně v Praze

Jak využít energie Ohnivého Kohouta pro realizaci vašeho plánu se dozvíte na naší přednášce 9.1. v Městské knihovně v Praze – viz zde: https://www.mlp.cz/cz/akce/e19012-rok-2017-ve-znameniohniveho-kohouta/. S kompletní přípravou na celý rok 2017 pro všechny oblasti vašeho života (posílení svého JÁ, kariéra, vztahy, rodina, bohatství, pravidla a hodnoty, budoucnost a vše nové, domov a zázemí, vize a cíle) vám pomůžeme na našem semináři 14.1. v Praze. Na seminář se můžete přihlásit na dasa@byu.cz nebo telefonicky 602 556 479.

Vše o našich akcích k přípravě na rok 2017 – rok Ohnivého Kohouta zde: https://akademiestesti.wordpress.com/2016/12/08/priprava-na-rok-2017-rok-ohniveho-kohouta/

Zdroj: HAPPYWEEK 200

Reklamy

One comment

  1. […] chcete v novém roce dosáhnout. Sepište si svůj vlastní plán – viz předchozí článek ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK aneb JAK SE NA NĚJ PŘIPRAVIT. Do sestavování svého plánu si nenechte mluvit. Je to váš plán. Sestavte si ho podle sebe, […]

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: