POTŘEBUJI NOVÝ ZAČÁTEK

Jste-li v životní situaci, ve které cítíte potřebu nového začátku, pak právě nyní je ideální doba se nad tím vážně zamyslet. Je úplně jedno, o jakou životní oblast se jedná. Příprava nových začátků má vždy jedno společné – energii Vody a vládu Krysy. A to oboje máte nyní k dispozici. Není nač čekat.

Za vlády Krysy je nejlepší začít se rozhlížet po nových možnostech.
Za vlády Krysy je nejlepší začít se rozhlížet po nových možnostech.

Ať již řešíte nové zaměstnání, nový vztah, novou rodinu, nový přírůstek do rodiny, nové bydlení nebo nové vzdělání je právě teď ideální doba se tomuto rozhodnutí věnovat. Právě v prosinci vládnou energie, které vás umí dobře připravit na to správné rozhodnutí – udělat změnu, neudělat změnu. Žádná důležitá změna nesmí začít bez důkladné přípravy. Pro správné rozhodování potřebujete dobré informace z těch správných zdrojů. Kvalita informací hýbe světem a určí i kvalitu vašeho rozhodování. Čeká-li vás tedy v příštím roce rozhodování o novém začátku, začněte již nyní o něm více uvažovat. Uvědomte si, co všechno musíte vědět a znát, abyste se mohli dobře rozhodnout. Kdo vám může potřebné informace poskytnout, kde je můžete získat. Celý proces přípravy pak rozdělte do čtyř fází:

1.Promýšlení, jaké informace potřebujete

2.Shánění informací

3.Hodnocení informací

4.Vytvoření návrhu řešení situace – podklad pro správné rozhodování

Related image

Nyní je nejlepší čas začít prozkoumávat různé zdroje informací, hodnotit je a připravovat si půdu pro nový začátek.

Tyto fáze jsou vhodné právě pro období prosince. Bystrost a chytrost Krysy můžete využít k tomu, abyste si utřídili myšlenky a uvědomili si, jaké informace potřebujete. Pak můžete využít rychlost a schopnost Krysy informace rychle vyhledat a získat. Inteligentní Krysa umí také informace velmi dobře zpracovat tak, aby je pak využila pro dosažení svého cíle. Budete tak velmi dobře připraveni učinit kvalitní rozhodnutí. To pak nebude vycházet z vaší nejistoty. Naopak, bude založeno na konkrétních informacích a jejich smysluplném hodnocení. Nebudete do toho vnášet nejistotu emocí a osobních postojů. Budete-li takto dobře připraveni a vyzbrojeni nejsilnějšími zbraněmi Krysy – tj. dobře zpracovanými informacemi, můžete se snadno ke změně odhodlat.

Image result for new beginnings

Dobrá příprava a kvalitní informace vám ulehčí nový začátek.

Pokud si vše dobře zpracujete za pomoci energií Krysy, předáte tento úkol Buvolovi, který po Kryse převezme vládu v lednu. Ten svojí silou a mohutností zabezpečí, že se „kola vaší změny“ začnou pomalu, ale jistě roztáčet tím správným směrem. Buvol tak bude jistotou, že ke změně opravdu dojde a že vše proběhne tak, jak právě vy potřebujete.

Seminář na rok 2017 – připravte se na rok Ohnivého Kohouta – přihlaste se na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479

Připravte se na rok 2017, budete to potřebovat.
Připravte se na rok 2017, budete to potřebovat.

Zdroj: HAPPYWEEK 197 – zasílání HAPPYWEEKů na váš mail zdarma si můžete objednat na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Uložit

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.