ŽIVOT MUSÍ PLYNOUT JAKO ŘEKA

Kdy jindy se zabývat energií Vody v životě, když ne v období, kdy energie Vody vládne – tedy v zimě. A navíc, jsme nyní pod vládou Krysy, velmi silného a důležitého vodního zvířete. Právě Krysa je zvíře, které s plynoucí vodou souvisí nejvíce.

Energie Vody nejvíce působí na náš život. Život se v ní rodí a naše tělo má více vody, než jiných elementů. Proto se vodě tolik podobáme.
Energie Vody nejvíce působí na náš život. Život se v ní rodí a naše tělo má více vody, než jiných elementů. Proto se vodě tolik podobáme.

Stará moudra často popisují život jako tekoucí řeku. A je tomu opravdu tak. Život se řece opravdu velmi silně podobá. Stejně jako řeka začíná malým pramínkem, i život začíná jako malé stvoření, které se postupem času rozvíjí, zvětšuje, aby ke konci života „doplulo“ ke svému cíli, jako řeka do moře.

Image result for creek stream

Vše začíná jako malý pramínek a malými krůčky se začíná zvětšovat a nabírat sílu. Postupně….

Vše co v životě začínáte by mělo „startovat“ jako malé s velkým potenciálem. Jako se malý pramínek promění v obrovský a silný veletok, tak i vaše činnosti a aktivity by měly postupně gradovat ve velkou sílu a moc. Když se podíváte na veletok řeky, pak zjistíte, že svoji sílu a mohutnost nevytváří sama od sebe, ale z okolních přítoků. Jak jde řeka cestou, postupně se do ní vlévají další potůčky a říčky a její tok tak mohutní a sílí. Stejně tak byste měli budovat všechny své aktivity. Nejde vůbec o to, abyste do všeho dávali svojí energii. To je velmi vyčerpávající. Naopak. Řeka vás učí, abyste zdroje energie získávali zvenčí.

Energie Krysy jsou aktivní, jako malá bystřina, která se hbitě řítí údolím a má v sobě potenciál obrovské řeky, ve kterou se jednou promění.
Energie Krysy jsou aktivní, jako malá bystřina, která se hbitě řítí údolím a má v sobě potenciál obrovské řeky, ve kterou se jednou promění.

Tento přístup nás velmi dobře učí právě Krysa. Její energie jsou určeny k tomu, aby získávala zdroje, informace, podklady, investice, prostě vše, co je potřeba k plynulému postupu vpřed k cíli. Hledá vnější zdroje, abyste se vy sami nemuseli vyčerpávat. Tyto zdroje jednak zajistí váš plynulý postup vpřed a zároveň zajistí dostatek energie, aniž vy byste museli vyčerpávat svoji vlastní. Je to jako v podnikání, kdy hledáte financování z vnějších zdrojů. Peníze pro svůj byznys získáte od třetí strany, vás to nic nestojí a také riziko se tím zmenší. A stejným způsobem máte zajistit své aktivity i v ostatních oblastech života. Kde a jaké zdroje hledat umí právě Krysa. Chcete-li, aby vám příští rok hezky a volně plynulo, pak využijte energii Krysy již v tomto měsíci. Čím dříve ji budete „angažovat“, tím rychleji se vám vaše aktivity „rozjedou“.

Semináře a přednášky - leden 2017

Chcete-li se dobře připravit na rok 2017, přihlaste se na náš lednový seminář 2017 – ROK OHNIVÉHO KOHOUTA. Přihlásit se můžete na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479.

Zdroj: HAPPYWEEK 197 – zasílání HAPPYWEEKu zdarma emailem si můžete objednat na dasa@byu.cz

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.