INTERIÉR ZA VLÁDY VEPŘE

Proč vládne Vepř právě v zimním období je jasné. Potřebujeme se obklopit hojností, kterou jsme vytvořili v průběhu roku, abychom díky ní přežili zimu. Zima patří k energii Vody, tj. energii konce a smrti. Abychom právě toto (pro život nepříznivé) období přežili a udrželi si dostatek sil, musíme mít k dispozici velkou hojnost a bohaté zdroje energie pro život.

Mísy plné dobrůtek dodávají atmosféru hojnosti a bohatství.
Mísy plné dobrůtek dodávají atmosféru hojnosti a bohatství.

Není tomu tak dávno, kdy chudí lidé, kteří se neuměli na zimu zabezpečit, toto období nepřežili. Protože nám zima nepřináší žádné aktivní a živé energie, musíme svůj život zásobovat svými vlastními energiemi. A pokud jich nemáme nashromážděno dostatek, trpíme nemocemi a konec může být opravdu i fatální.

Ovoce v interiéru podporuje energii zdraví a vitality.
Ovoce v interiéru podporuje energii zdraví a vitality.

A protože víme, že jedním z důležitých zdrojů energie je i prostor, kde žijeme, bydlíme či pracujeme, je důležité aby nám tento prostor právě v zimě dodával co nejvíce síly. Vepř potřebuje ke svému štěstí mít velkou hojnost, zabezpečení a mít se prostě dobře. Tak byste také měli upravit svůj interiér. Je důležité, aby váš interiér vzbuzoval pocity bohatství, zabezpečení a hojnosti. Proto si v interiéru takové prostředí vytvořte. Využijte k tomu všechny volné středy – střed jídelního stolu, střed konferenčního stolku, střed poliček různých komod či „kredenců“ apod. Do těchto středů dejte keramické či porcelánové mísy nebo misky. Ty naplňte různými dobrotami – ovoce, sušenky, sušené ovoce, čokoládové bonbóny, směs semínek, ořechy….prostě cokoliv, co máte rádi a co si rádi zobnete.

Misky nesmí být prázdné, jinak by šířily energii nedostatku.
Misky nesmí být prázdné, jinak by šířily energii nedostatku.

Misky musí být plné. Ideální jsou různé směsi, protože vytvářejí energii hojnosti a rozmanitosti. Na každém středu musí být miska naplněna něčím jiným. To, co budete v těchto miskách mít také konzumujte. Je důležité si tuto hojnost i užívat, ne se jen na ní koukat. K miskám můžete umístit červené svíčky. Když budou hořet, budou energii hojnosti posilovat a aktivovat.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479.

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Zdroj: HAPPYWEEK 195

Uložit

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.