VŠE, CO POTŘEBUJETE, K VÁM PŘICHÁZÍ SAMO

Víte, kdy se vám uleví? Až si uvědomíte, že vše, co skutečně potřebujete, vám do života přijde samo – stačí to jen rozpoznat – vlny přicházejí, musíte je rozpoznat a vyskočit na ně.

Vše v přírodě je nastaveno na hojnost a prosperitu. Tedy i váš život.
Vše v přírodě je nastaveno na hojnost a prosperitu. Tedy i váš život.

Zkuste se na chvíli zamyslet. Uvědomte si, které věci, okamžiky, situace a lidé jsou pro váš život opravdu důležité. Přemýšlejte, co a kdo vás dělá opravdu šťastnými. Pokud jste tyto věci a lidi identifikovali, tak si vzpomeňte, jak vám přišli do života. Jak jste se s nimi poprvé setkali. Jak se to stalo. Byla to náhoda, nebo jste pro to museli něco složitého a těžkého udělat?

Když jdete po své cestě, přijde k vám samo vše, co potřebujete, abyste se dostali ke svému cíli.
Když jdete po své cestě, přijde k vám samo vše, co potřebujete, abyste se dostali ke svému cíli.

V drtivé většině případů si lidé uvědomí, že to opravdu důležité jim do života přišlo spíše jako dar, než jako výsledek silného úsilí. Zjistí, že tyto důležité lidi a věci získali jakoby bez vlastního přičinění. Jakoby je potkali na své cestě. A toto je to klíčové – na své cestě. Pokud opravdu kráčíte životem svojí cestou (danou Astrotypem), pak vše důležité a potřebné vás na této cestě potká. Je to přírodní zákon. Vše v přírodě žije v prostředí, které je pro daný typ života důležitý. Jabloň roste v půdě, která jí dává živiny, vláhu, vodu přijímá z deště a sluneční paprsky na ní svítí také samy. Taková jabloň pro svoji bohatou úrodu vlastně nehne ani prstem J. Stejně tak je to i u jiných forem života. I když si myslíme, že např. predátoři musí vyvinout značné úsilí pro získání potravy, většinou je to právě naopak. Svoji kořist často získají tím, že trpělivě čekají ve svém prostředí a potrava jim téměř „vleze do tlamy“. Stačí chvíli sledovat lovící krokodýly, lvy, hady, vlky…

Related image

Většina predátorů trpělivě čeká na svoji příležitost – chvíli, kdy jim kořist sama „vleze do tlamy“.

Lidé však „to své“ chtějí získat prostřednictvím velké námahy, vydáváním energie, snažením, utrpením až někdy vlastním sebezničením. Někdy v dějinách vznikl jakýsi „mýtus“, že člověk musí vše získat tvrdou prací, velkou námahou. Ale to je proti přírodním zákonům, jejichž je člověk nedílnou součástí. Pokud tedy to „své“ získáváte tímto způsobem, způsobí to dvě věci:

1.Značně se vyčerpáte

2.Po nějaké době zjistíte, že to, co jste nabyli opravdu složitě a těžce vlastně ani není to, co opravdu chcete a potřebujete

Většinu bohatství, které lidé získají svým vyčerpáním si nakonec vůbec ani neužijí.
Většinu bohatství, které lidé získají svým vyčerpáním si nakonec vůbec ani neužijí.

Právě nutnost velkého úsilí a vydání hodně energie je jasnou známkou toho, že usilujete o něco, co není určeno vám. Je to proto, že to, co vám určeno je, přijde do vašeho života samo (pokud jdete po své vlastní cestě). Čím dříve si toto uvědomíte, tím dříve se váš život posune na úplně jinou úroveň. Stres, námaha a vyčerpání budou vystřídány pocity štěstí, radosti a naplnění. Pokud např. chcete studovat hru na klavír a je to těžké a velká dřina, není hra na klavír pro vás (nemáte ji v Astrotypu). A i když se vám podaří s odřenýma ušima studium dokončit, nepřinese vám to žádné naplnění. Možná úspěch, možná slávu, ale ne naplnění. Pokud vám však hra na klavír jde lehce, že máte pocit, že pro to ani nemusíte nic dělat, kdy vás cvičení hry nabíjí energií a vy ani nepostřehnete, že trénujete 8 hodin denně, pak je to vaše cesta. Pak je hra na klavír vaším talentem a jeho rozvoj a využití je vaším posláním. A stejně tak je to se vším ostatním. Pokud vám jde něco hladce, pokud vám do cesty přišlo něco samo – je to pro vás. Právě ta lehkost je důkazem toho, že to je to pravé „ořechové“ pro váš život.

Zdroj: HAPPYWEEK 195

One thought on “VŠE, CO POTŘEBUJETE, K VÁM PŘICHÁZÍ SAMO

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.