NEBEZPEČNÉ FENG SHUI

Síla a moc Feng Shui je známa již několik tisíc let. Nebezpečí tohoto umění si uvědomovali všichni významní vládci a proto bylo až do nedávné doby utajováno a jeho veřejné šíření bylo zakázáno. Mocní vladaři si byli až moc dobře vědomi, že vliv Feng Shui je mohl i zabít.

Ráno ovlivní celý váš den. I proto je ložnice tak důležitá pro váš život.

Ráno ovlivní celý váš den. I proto je ložnice tak důležitá pro váš život.

Jak víte, Feng Shui pracuje s třemi typy energií (tzv. třemi herci), kterými jsou čas, člověk a prostor. Tyto tři formy energie na sebe neustále působí a ovlivňují se navzájem. Člověk se tak neustále v každém okamžiku nachází na určitém místě v daném čase. V tomto okamžiku ho tak ovlivňují energie daného místa a daného času. Proto se jinak cítíte ráno a jinak odpoledne nebo večer. Jinak se také cítíte doma, v práci, nebo v parku. Důležité je si uvědomit, že síla energie času i prostoru je silnější, než síla člověka.

Astrotyp určuje vaše energie a je základem pro nastavení vašeho interiéru

Astrotyp určuje vaše energie a je základem pro nastavení vašeho interiéru

A právě tato převaha nad člověkem způsobuje, že může být člověku velmi nebezpečná. Každý člověk má své vlastní energie. Jsou dány jeho osobním Astrotypem (jeho výklad si můžete objednat na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479). Systém čínské kosmologie, který vychází z Taoismu dělí energie na Jin a Jang (pasivní a aktivní energie) a jejich vzájemná proměna prochází pěti fázemi, tzv. pěti elementy (Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda). Jin, Jang i pět fází na sebe navzájem působí na základě tzv. zákonů: zákon rození, zákon vyčerpání, zákon ovládání a zákon překonávání.

Špatně nastavený interiér postupně oslabuje vaši psychiku i fyzické zdraví

Špatně nastavený interiér postupně oslabuje vaši psychiku i fyzické zdraví

Jednotlivé energie se tak mohou nabíjet a podporovat, nebo vyčerpávat a ničit. Pokud na člověka působí energie času nebo místa formou vyčerpávání a oslabování, ztrácí člověk svoji aktivní i životní energii. Dlouhodobé působení této negativní energie pak má za následek psychické a posléze i fyzické zdravotní problémy. Pokud se tento negativní vliv neřešení, může mít ve svém důsledku i fatální následky. Má-li např. člověk převahu tzv. kovové energie a čas s prostorem na něj působí energií Ohně, pak takového člověka velmi rychle oslabí a vyčerpají. Znalost působení energií času a prostoru na člověka je velmi důležitá. Chybné nastavení prostoru či špatné zvolení času může tak člověku velmi ublížit.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479.

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Zdroj: HAPPYWEEK 193

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: