TAKÉ KOLEM VÁS VŠICHNI PRSKAJÍ A KÝCHAJÍ?

Ano, je tomu skutečně tak. Období viróz a epidemií je tu. Nikdo z nás se mu nevyhne. Ale někteří se mu dokáží ubránit. Kdo to zvládá a kdo ne poznáte velmi rychle. Ti, co kolem vás prskají, kýchají, kašlou a pořád smrkají, s tím velmi zápasí a bojují. Většina však podlehne. Ti silní jsou ale i v tomto období v pohodě. Jak jste na tom vy?

Nachlazení je výsledkem slabé imunity - chlad pronikl do vašeho těla a to s ním zápasí
Nachlazení je výsledkem slabé imunity – chlad pronikl do vašeho těla a to s ním zápasí

Každý den využívám nějaký ten prostředek hromadné dopravy – autobus, tramvaj nebo metro. Často bývají plné lidí. V tomto období plné „nachcípaných“ lidí J. Jsou to lidé, kteří nemají dostatečně silný imunitní systém. Proto jsou v tomto období velmi snadným terčem všech možných virů. Těmi jsme napadáni všichni. Ale jen někteří s nimi dokáží bitvu vyhrát, aniž by se to odrazilo na kvalitě jejich zdraví. Jsou to ti, kteří dodržují vše to, o čem jsme psali v několika předchozích vydáních HAPPYWEEKu. Pokud jste správně jedli v létě a správně posilujete imunitu v tomto období, pak vás žádný vir nemůže porazit. Jestli ale ne, pak budete dříve nebo později jednou z obětí.

Z každého kýchnutí se na vás vyřítí miliony virů a bacilů. Jestli proniknou do vašeho těla závisí na síle vaší imunity.
Z každého kýchnutí se na vás vyřítí miliony virů a bacilů. Jestli proniknou do vašeho těla závisí na síle vaší imunity.

Útokům virů se nemůže nikdo vyhnout. Hlavně lidé ve městech, kteří tráví čas v prostorách plných lidí, jsou vystavení opravdu mnoha virům. Stačí si jen představit, kolik „nákazy“ se začne šířit, když si ve vašem okolí někdo kýchne, nebo když často kašle. Kýchání i kašlání totiž slouží k tomu, aby se tělo zbavilo toho, čím bylo napadeno. A tak miliardy virů přímo vylétnou z člověka, když kýchne, rozlétnou se všemi směry a vy pak čelíte dalšímu útoku koncentrované síly virů a bakterií, které právě vylétly z člověka stojícího kousek od vás. A protože nemůžete nedýchat, stane se to, že většinu těchto virů vdechnete a v tu ránu jste napadeni. A je vaše tělo tak silné, aby tyto neustálé útoky vydrželo? Většina lidí jim právě v tomto období podlehne.

Ležení v posteli vytváří energii Kovu, která posiluje vaši imunitu
Ležení v posteli na zádech vytváří energii Kovu, která posiluje vaši imunitu. Rychle tím tak posílíte své tělo v boji s nemocí.

Pokud máte pocit, že viry nad vaším tělem začínají vyhrávat, musíte boj okamžitě posílit. Projeví se to právě častějším kýcháním či kašláním (tělo se již nestíhá virů zbavovat), zvýšenou únavou (tělo vydává hodně energie na boj s viry) nebo mírně zvýšenou teplotou (tělo se snaží viry spálit). Jakmile některý z těchto příznaků máte, musíte tělo posilnit. Musíte posílit svoji energii a zabránit jejímu vyčerpávání. Měli byste v klidu ležet (celý den, možná dva), pít hodně tekutin (aby se vše škodlivé z těla vyplavilo), jíst hodně vitamínů a minerálů, být v teple, aby tělo nemuselo vydávat zbytečně energii na zahřívání.

Zdroj: HAPPYWEEK 192

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.