VYTVOŘTE SI NEBE NA ZEMI V INTERIÉRU

Důležitost a hlavně sílu propojení Nebes a Země znají lidé již několik tisíc let. Proto všechny významné stavby a interiéry vždy propojení Nebes a Země dodržovaly. Ne nadarmo pak tyto stavby a interiéry byly zárukou velké síly a vlivu nejen v dané současnosti, ale také pro budoucnost. Využijte síly Nebes a Země i vy.

Propojení Nebes a Země v interiéru dosahujeme tím, že propojíme tvar kruhu s tvarem čtverce. Pokud chceme vytvořit energii Nebe na Zemi, vložíme kruh do čtverce. Stačí se podívat na všechny významné historické a náboženské stavby a toto propojení zde najdeme. Všimněte si např. řešení Baziliky sv. Petra ve Vatikánu.

Kruh je velmi významný v celkovém pojetí baziliky
Kruh je velmi významný v celkovém pojetí baziliky

 

Kruh ve čtverci na hlavní pozici půdorysu
Kruh ve čtverci na hlavní pozici půdorysu

 

Kruhy ve čtverci na podlaze
Kruhy ve čtverci na podlaze

I v interiéru je tento prvek velmi významný. V historii byly významné interiéry vždy zdobeny drahými a kvalitními koberci. Jejich vzory tak přispívaly také k vytvoření energie propojení energie Nebes a Země. Stačí se podívat na krásné staré perské koberce, kde právě vzor kruh ve čtverci byl velmi častý.

persky-koberec-i persky-koberec

Nejvýznamnější propojení vytvoříte tak, že využijete prostoru podlahy. Vytvoříte zde čtverec (např. z dlaždic) a do něj vložíte kruh. Můžete také mít čtvercový koberec s kruhovým vzorem, nebo do místnosti, která má tvar (i přibližně) čtverce, vložíte kruhový koberec.

podlaha-i podlaha

Můžete však vytvořit tuto energii i jinak – např. správně rozloženými obklady na zdi nebo různými dekoracemi ve tvaru kruhu vloženého do čtverce.

nebesa-v-interieru-i nebesa-v-interieru-ii nebesa-v-interieru

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Zdroj HAPPYWEEK 191

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.