ZAČÍNAJÍ VLÁDNOUT DEPRESE

Probíhající podzim a přicházející zima oslabují výrazně aktivní energie. Podzim patří k energii Kovu a zima k energii Vody. Obě tyto fáze (Kov i Voda) jdou silně proti energii Ohně, která je zdrojem naší radosti a smyslu života. Na pozoru buďte hlavně vy, kteří máte ve svém Astrotypu Hada. Pro vás toto období může být opravdu těžké.

deprese

Úbytek aktivní energie na podzim a v zimě může pro mnoho lidí znamenat opravdu složité a nepříjemné období. Útlum energií může vytvořit útlum vaší psychiky, ale i vašeho těla. Může se tak stát, že nebudete mít chuť do žádné činnosti, nebudete mít na nic náladu. Mnozí z vás by se raději někam zahrabali a probudili se až na jaře J. A ono by to tak i bylo správně, protože tak jsme od přírody nastavení. Podzim a především zima je hlavně období odpočinku a regenerace právě hlavně pro to, abyste na jaře mohli opět „vystartovat“ v plné síle. Proto byste si měli toto období naplánovat tak, abyste pokud možno nemuseli řešit nic zásadního, těžkého a složitého. Nemělo by vás čekat nic, co by vyžadovalo velké množství aktivní energie. Bylo by to pro vás velmi vyčerpávající a mohlo by to posílit hrozbu vzniku a prohlubování depresí.

deprese

 

Pokud patříte mezi více labilní jedince, kteří opravdu trpí depresemi, můžete svoji energii posílit využitím energie Kovu. Tato energie slouží kromě jiného k posilování a zpevňování. Může tedy pomoci i k posílení psychiky.

Je-li tedy psychika oslabena, můžete ji zpevnit tím, co vytváří energii Kovu. Zde můžete slabší psychiku posílit silnými pravidly a rituály. Ke Kovu patří také čistota. Ideální tak může být spojení těchto dvou forem Kovu – pravidla a čistota. Vytvořte si proto pevná pravidla spojená s očistou, hygienou, úklidem apod. Stanovte si přesný čas, kdy které činnosti budete dělat, protože i čas je energií Kovu.

Modlení je umění, které byste se měli naučit
Modlení je umění, které byste se měli naučit

Pokud budete mít takto pevně nastavená pravidla, stačí se jimi jen řídit a nemusíte o této činnosti vůbec přemýšlet. Soustředíte se jen na dodržování těchto pravidel. A jak jistě víte, člověk neumí v jednom čase myslet na více věcí. Pokud se tedy vaše mysl soustředí na danou činnost, nemůže myslet na něco, co může vyvolávat právě různé nepříznivé psychické stavy a deprese. Když své rituály budete navíc opakovat pravidelně, bude se tato energie posilovat a depresivní stavy budou ustupovat.

Zdroj: HAPPYWEEK 190

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.