PES V INTERIÉRU

Ne, tento článek není věnován „pejskařům“ a tomu, jak si vytvořit skvělý interiér pro svého domácího mazlíčka. Dnes se věnujeme energiím fáze Psa, tj. období měsíce října. Jak víte, energie času silně ovlivňují energie prostoru a proto by tyto dvě formy energie (čas a prostor) měly být vždy v souladu. Proto by energie vašeho interiéru měly odpovídat energiím října.

dog welcome home on brown mat

Energie Psa jsou velmi strohé, striktní, přísné až nekompromisní. Jak víte, pes (zvíře) je určeno k hlídání a ochraně. Proto byl pes vybrán jako patron této energie. Má hlídat, že vše je tak, jak má být. Dává pozor na to, aby vše ve zdraví a síle přežilo zimu. Tak jako pes zahání ovce z pastvy zpět do ohrady, jsou energie fáze Psa dostředivé – směřují zvenčí směrem dovnitř. Vše se uzavírá, aby se „to“ ochránilo před nebezpečím chladu (zima = energie Vody = chlad = smrt). Následující období zimy je tak pro nás v mnoha ohledech nebezpečné. Proto by nás náš interiér v tomto období měl hlavně chránit. Říjen je tak nejlepším měsícem pro to, abyste svůj interiér začali uzavírat. Pokud máte zahradu, je důležité, abyste ji tzv. zazimovali. Co je třeba přenést z venku dovnitř, uložte, co je třeba přikrýt, přikryjte atd. Váš interiér by pak měl působit více uzavřeně. Okna by měla mít záclony i závěsy a měli byste je začít využívat (hlavně na večer). Ujistěte se, že máte v pořádku všechny zámky, kliky… prostě vše, co umožňuje uzavření. Energie Psa patří k elementu Kovu. Měli byste proto mít v interiéru více kovových doplňků a dekorací. Kov však také vyžaduje řád a pořádek. Chaos jara a léta by tak měl z vašeho interiéru úplně zmizet. Nastavte svůj řád a dodržujte ho. Uvědomte si také, že přichází období chladu. Je tak důležité posílit energii tepla, která patří k elementu Ohně. Tuto energii můžete posílit svícny, svíčkami, vonnými tyčinkami a červenou barvou.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Zdroj: HAPPYWEEK č. 188

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.