VZTAHY – SVÉHO PARTNERA SI ZVOLTE PRO SVOJI ŽIVOTNÍ CESTU

Seriál článků na téma ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA – č. III

V minulých dvou číslech HAPPYWEEKu jsme si ukázali, že vaše životní rovnováha vychází z vašeho JÁ. Váš přirozený talent (který zjistíte ze svého Astrotypu) určuje, čím se máte v životě zabývat, tj. jaká má být vaše životní cesta. Jak říkají někteří herci: každý dostal svoji životní roli a tu má hrát co nejlépe. Váš přirozený talent máte ve svém životě nejen využívat, ale také rozvíjet. Tím bude vaše cesta životem daleko jednodušší, vše vám půjde jakoby samo, bez velkého úsilí.

partner-pro-zivotni-cestu

Třetí oblastí životní rovnováhy jsou vztahy. Tato oblast vám jasně ukazuje, že na svoji životní cestu nemáte být sami. Máte si najít toho nejlepšího partnera, který vám bude na této životní cestě pomáhat. Nehledáte si tedy partnera pro sebe, tj. podle toho, jak vás zaujal, jak je krásný, sympatický apod. Vy si musíte najít partnera, který bude vaším nejlepším pomocníkem na vaší životní cestě. Jak víte, vše v námi známém světě je Jin a Jang. I vztah musí mít oba póly: muž je Jang a žena je Jin. Úkolem těchto dvou pólů je, aby se vzájemně doplňovaly – tj. z hlediska vztahu to znamená, že si mají vzájemně pomáhat. A protože si máte pomáhat na své životní cestě, musíte jít oba po stejné cestě. Vaše cesta musí být pro vás oba SPOLEČNÁ. Zároveň na své společné cestě musíte mít svůj společný cíl (o stanovení cílů a vizí budeme psát v IX. díle tohoto „miniseriálu“). Pokud každý z partnerů kráčí po své vlastní cestě, tj. nemají společnou cestu, nebudou energii vztahu fungovat. Pro dobře fungující vztah platí tyto základní principy:

Přijetí

  • Partneři se musí vzájemně bezpodmínečně přijmout – tj. Já druhého partnera – zde je tedy dobré znát Astrotyp svého partnera a vědět, jak jeho energie působí na společný vztah (vypracování tzv. korelátu)

Zodpovědnost

  • Každý z partnerů musí vzít zodpovědnost za:
    • Sebe
    • Svého partnera
    • Za vztah jako takový

Vytvoření JEDNO

  • Spojením dvou partnerů (tedy dvou entit) musí vzniknout JEDNO – tj. nová ENTITA

Pokud dodržíte tyto tři základní principy vztahu, bude váš vztah plnit svojí základní funkci, tj. pomůže vám jít po své životní cestě za svým cíle. Takový život je naplňující, šťastný. Navíc díky tomu, že využíváte společně s partnerem své přirozené talenty a vzájemně se doplňujete (Jin a Jang) je vaše cesta velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné velké vyčerpání ani úsilí.

Chcete poznat sami sebe, naučit se, jak si vytvořit rovnováhu pro zkvalitnění svého života? Vše vás naučíme na našem novém kurzu ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA. Vše o kurzu v těchto krátkých prezentacích, nebo na www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Zdroj: HAPPYWEEK 177

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.