SRPEN MĚSÍC OPICE

V srpnu nám budou vládnout dvě Opice. Jedna jako vládce celého roku (rok 2016 je rokem Opice) a druhá jako garant měsíce. A zvládnout dvě opice najednou může být již opravdu mazec. Takže se máme na co těšit.

dvojitá opice

V HAPPYWEEKu 151 jsme psali o tom, jak bude roku 2016 vládnout Ohnivá Opice. Upozorňovali jsme na to, že to bude hlavně rok příležitostí ale také ztrát. Vše, co jsme vám o letošní Opici napsali a řekli na našich přednáškách a seminářích bude v srpnu platit dvojnásob. Takže pokud se vám podařilo vytěžit z letošní Opice co nejvíce příležitostí, můžete svůj triumf korunovat ještě v srpnu. Jestli ale Opici v tomto roce příliš nezvládáte a dává vám zabrat, pak si v srpnu dávejte dvakrát pozor.

Srpen musíte věnovat hlavně hravým a zábavným aktivitám. Je to měsíc, kdy se maximalizuje sklizeň všeho, co jste letos „zaseli“. Pokud jste se o svoji „úrodu“ starali dobře a využili příležitostí i chytrosti Opice, pak byste se ze svých úspěchů a výsledků měli radovat nejvíce právě v srpnu. Tuto radost před nikým neskrývejte. Užívejte si svých úspěchů, oslavujte a buďte šťastní. O svoji radost se podělte i s ostatními.

V srpnu se také mohou ukázat další příležitosti. Nebudou asi již tak významné, jako mohly být v první polovině tohoto roku, ale i tak by mohly něčím zpříjemnit váš život. Buďte tedy pozorní, rozhlížejte se kolem sebe a pokud budete mít ten správný pocit, že jde o něco přínosného pro váš život, jděte do toho. Jak se říká: čapněte příležitost za pačesy. Opice si s ní již ráda sama poradí. Proto dlouze nepřemýšlejte. Mohli byste také o tuto příležitost rychle přijít.

Jak jsme se již zmínili, Opice je o příležitostech, ale také o ztrátách. Může jít o promarněné, ztracené příležitosti, ale také o jakoukoliv jinou ztrátu. Pokud máte pocit, že byste mohli o někoho či o něco v životě přijít a nechcete tuto ztrátu prožít, pak se ujistěte, že je vše řádně zajištěno.

Na co bude nutné si dávat v srpnu pozor je řešení problémů. Jak víte, Opice nemá problémy ráda a často od nich utíká, aniž by je řešila. Proto se snažte problémům předcházet, nebo je řešit hned v zárodku. Pokud je nebudete řešit, budou postupně narůstat a o to více od nich bude Opice utíkat. Raději se do jejich řešení vrhněte hned a využijte chytrosti Opice. Ta si umí poradit rychle s každou situací.

Chcete se též naučit žít v příjemné životní rovnováze? Vše vás naučíme na našem novém kurzu ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA. Vše o kurzu v této krátké prezentaci, nebo na www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

inzerát po slevě

ochutnávka

Zdroj: HAPPYWEEK 179 – ke čtení či stažení ZDARMA ZDE:

HAPPYWEEK 179
HAPPYWEEK 179

 

Uložit

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.