KORUNA A VÍRA

Koruna a víra vždy byly dvěma základními pilíři silné a prosperující společnosti. Vždy tu byly bok po boku světská a duchovní energie. Pokud vládly ruku v ruce, všem se dařilo. Vždy tu byla koruna a kněžské roucho. Moderní doba však toto mocné spojení  oslabila. Ale je tomu opravdu tak?

koruna a víra

Nemusíme chodit opravdu daleko. I historie našeho národa je toho jasným důkazem. Již v minulém čísle HAPPYWEEKu jsme psali o efektivním spojení moci našeho krále a císaře Karla IV. s vlivnými duchovními představiteli té doby. Ale vládci moderní doby jakoby se odpojili od duchovních představitelů. Ale je tomu skutečně tak? Zdá se, že duchovní svět se „stáhnul“ do pozadí a žil svým vlastním světem. Již nevídáme prezidenty či jiné představitele státu bok po boku s nejvyššími duchovními představiteli daného státu. U nás se dokonce zdá, že spolu stát a církev soupeří. Materiální hodnoty jakoby „převálcovaly“ ty duchovní. Vytrácí se morálka, moudrost i tradice. Když se ale podíváte na tuto otázku pozorněji, pak zjistíte, že není vše tak, jak se to jeví na povrchu. Asi již nikoho nemusíme přesvědčovat, že svět je ovládán malými skupinami (rodinami) mocných klanů. Jsou tou nejmocnější silou, která rozhoduje o vývoji lidstva i světa. Boj o moc tak již mnoho let není mezi státy, ale velmi často mezi těmito skupinami, které stát využívají jen jako nástroj svého boje. Když začnete studovat fungování těchto skupin, pak zjistíte jednu zajímavou věc: duchovní hodnoty a praxe zde hraje velmi výraznou a významnou roli. Všechny tyto skupiny (ať již formou zednářských lóží, či jiných „tajných“ společenství jako např. Skull and Bones) mají velmi přísná pravidla fungování založených na aktivním praktikování různých duchovních cvičeních a rituálech. Jejich „světská“ moc je tak silně podporována duchovní energií, stejně tak, jako bylo dříve každé království závislé na silné podpoře duchovních. Pokud tedy stále pochybujete o síle duchovní energie, přečtěte si něco o fungování těch nejmocnějších. Uvědomíte si, že úspěšný život, dosahování cílů i štěstí je bez duchovní energie nemožné. Příklad? Podívejte se na život Jaromíra Jágra. Jeho úspěch není daný jen důsledným a pravidelným tréninkem, ale také duchovním životem, o kterém poměrně otevřeně hovoří. Naučte se i vy pracovat s tím, čemu se říká duchovní energie. Kvalita vašeho života se opravdu posune na daleko vyšší úroveň.

Chcete se též naučit pracovat s energiemi a využívat je pro zkavlitnění svého života? Vše vás naučíme na našem novém kurzu ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA. Vše o kurzu v této PREZENTACI ZDE, nebo na http://www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

OCHUTNÁVKA KURZU ZDE:

ochutnávka

Zdroj: HAPPYWEEK 175 – ke čtení nebo stažení ZDARMA ZDE:

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: