NASTAVTE SI ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHU

Rovnováha je základním principem fungování všeho v našem vesmíru a přírodě. Je tedy i základním principem vašeho života. Pokud se vám v životě nedaří, něco vám nejde, cítíte se mizerně apod., pak nemáte ve svém životě rovnováhu. Přemíra i nedostatek čehokoliv způsobuje úbytek vaší energie což vede nejprve ke špatným pocitům, negativním emocím a následně i ke zhoršení vašeho zdravotního stavu.

rovnováha

Pojem životní rovnováha je součástí základního vzdělání každého člověka stejně jako např. zákon gravitace, Pythagorova věta, Mendělejevova tabulka prvků či Einsteinům zákon relativity atd. Ale……ALE nikdo to nikde neučí. Umíte říct, že voda je H2O, umíte vypočítat a sestrojit rovnostranný trojúhelník, spočítáte poloměr kružnice, ale NEUMÍTE SI NASTAVIT SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT. Raději bych vůbec netušil, co to H20 znamená a namísto toho bych si hned napoprvé našel toho správného životního partnera (a nenabil si pusu několikrát v životě). Rozhodně se nebudu cítit tak sklesle, když nebudu umět spočítat integrál, jako když nebudu vědět kdo jsem, jaké je moje JÁ. Proč mě zkoušejí z Archimedova zákona a ne ze zákona rovnováhy? Proč musím vědět, které auto dorazí rychleji z bodu A do bodu B a nemusím vědět, kým mám v životě být, jaké má být mé povolání?

Asi i vy umíte rychleji vyřešit rovnici o dvou neznámých než si např. najít správného životního partnera. Znáte postupy různých výpočtů, ale neznáte postupy vytváření si harmonického domova. Pokud však nebude znát základní principy životní rovnováhy, budete se neustále potýkat s tím, že někde máte toho v životě moc (práce) a jinde málo (žádný partner). CO ladit, JAK to sladit…… To jsou otázky, na které vás žádná škola na žádném stupni vzdělání nepřipravila. Ale dokud to nebudete vědět, budete stále v životě tápat a „hasit“ různé požáry či dohánět nějaká ta zpoždění. Nebudete žít v rovnováze a život bude stále jen vyčerpávající. Příště si ukážeme CO máte v životě ladit, abyste získali alespoň základní přehled.

Chcete se též naučit pracovat s energiemi a využívat je pro zkavlitnění svého života? Vše vás naučíme na našem novém kurzu ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA. Vše o kurzu v krátké przentaci ZDE:

Uplatněte svojí slevu na kurz
Uplatněte svojí slevu na kurz

Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

SLEVA PŘI ZAPLACENÍ KURZU DO 30.6.

Zdroj: HAPPYWEEK 174 – ke čtení a stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 174
HAPPYWEEK 174

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.