JAK PROMĚNÍTE SVŮJ SEN V REALITU

Oheň je život i smrt. Bez Ohně nemůžete žít, ale přílišná síla Ohně vás může zabít. Pokud ve vás tzv. vyhasne Oheň, znamená to smrt. Dosáhne-li ale váš Oheň nadměrné síly, může vám nadělat velké problémy jako např. infarkt, mozková mrtvice, psychické problémy, vysoký tlak apod. Proto to s Ohněm nesmíte nikdy přehánět.

Vytvořte si svůj vlastní vision board
Vytvořte si svůj vlastní vision board

Oheň je hlavní energií snů a vizí. Jak všichni velmi dobře víte, vše je JEN A JEN energie. Má různé formy a projevy a podle toho se také projevuje ve vašich životech. A když říkáme, že VŠE JE ENERGIE, pak i váš sen je energie a i vaše realita je energie. Jen mají různé formy. Forma snu může být v obrazech, pocitech, slovech – tj. jak si svůj sen představujete, jak se cítíte, když o něm přemýšlíte, jak o něm mluvíte apod. Vaše realita je pak vše, co umíte a můžete vnímat svými pěti smysli, tj. vyskytuje se v hmotné formě, kterou umíme smysly zpracovat. Pokud tedy chcete svůj sen proměnit v realitu, stačí jen změnit jeho formu z té mimosmyslové do hmotné (smyslové) formy.

Sny, tedy jinými slovy VIZE, jsou od slova VIDĚT. Pokud chcete něco vidět, musí to být na světle. A hádejte, kdy je nejsilnější světlo. PRÁVĚ TEĎ – V ČERVNU. Chcete-li proměnit svoji vizi v realitu, pak TEĎ jsou k tomu ty nejlepší podmínky. Vaše vize bude posílena tím nejsilnějším světlem a bude nejvíce vidět. K tomuto účelu slouží jedna velmi praktická a jednoduchá pomůcka – VISION BOARD – neboli deska/tabule s vaší vizí. Pokud máte o své vizi jasno, proměňte ji v hmotnou energii – najděte si co nejpřesnější obrázek toho, co chcete (např. nový dům). Tento obrázek si dejte na desku, tabuli nebo na velkou čtvrtku. K obrázku si také napište měsíc a rok, kdy chcete, aby se tato vaše vize stala součástí vašeho reálného života (např. červen 2018). Tuto desku si pak dejte do místa, kterému říkáme ve Feng Shui Fénix. Je to místo, na které nejčastěji koukáte: naproti sedací soupravě, naproti posteli, naproti pracovnímu stolu apod. Desku můžete ještě více aktivovat dodatečným Ohněm – např. svíčkou, červenou barvou apod.

Využijte té nejsilnější energie vize, která existuje. Je právě teď, v červnu. A vaše sny se stanou vaší realitou.

Chcete se též naučit pracovat s energiemi a využívat je pro zkavlitnění svého života? Vše vás naučíme na našem novém kurzu ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA (více o kurzu na dalších stránkách tohoto HAPPYWEEKu, nebo na www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

VYUŽIJTE SLEVU 1,750 Kč PŘI PLATBĚ DO 30.6.

Uplatněte svojí slevu na kurz
Uplatněte svojí slevu na kurz

Zdroj: HAPPYWEEK 173 – ke stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 173
HAPPYWEEK 173

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.