SEX – DROGY – ROCK-N-ROLL

HAPPYWEEK 173

Vláda rozevlátého Koně společně s živelným Ohněm může svým způsobem připomínat divoký rockový koncert a užívání si rockových hvězd na různých bláznivých party a mejdanech. Vlastně se jedná o ty samé energie. Proto léto má být velmi uvolněné, plné aktivity, ale také zábavy a lásky (i sexu).

v létě pořádně paříme
v létě pořádně paříme

Aktivní energie léta jsou nejlepší pro děti a mladé lidi. Ti ještě mají tu sílu je zvládat a dokonce si je užívat. Čím jste starší, tím letní horko a palčivé slunce snášíte hůře a hůře. Opravdu starým lidem se již ani nedoporučuje v horkých dnech vycházet na slunce vůbec. Na co se tedy v létě můžete těšit a čeho se naopak spíše vyvarovat? To záleží na každém z vás, na vašem konkrétním Astrotypu a současné životní situaci. Jinak může léto prožívat nevybouřený puberťák a jinak zodpovědný otec od rodiny.

Čím nás ale všechny síla Ohně zasáhne:

Sex

Oheň patří k sexuální energii. A protože vládne opravdu silný Oheň, bude sexuální energie posilována. Kromě „zamilovaného“ sexu však přijde i tzv. sexuální „chtíč“. Takže poroste touha po opačném pohlaví obecně. Pokud tedy nechcete prožít nějaké to „sexuální dobrodružství“, raději moc neprovokujte opačné pohlaví. K rozhoření velmi silného ohně v tomto období stačí opravdu jen malá jiskra.

Pozor také na vznik vztahů, které budou v tomto období velmi často zakládány převážně na sexuální energii. Ta je sice velmi silná, ale také velmi prchavá. Takový vztah nemá žádnou perspektivu (pokud jde opravdu jen o sex).

Silný Oheň může u některých z vás zhoršit ovládání chtíče (těžší to mohou mít hlavně Hadi, Koně, Kozy, ale také Tygři, Draci, Zajíci a Opice a svým způsobem i Vepři). Proto si dávejte pozor na nevěru.

Drogy

Sem patří všechny návykové látky, i alkohol. Oheň má jednu nepříjemnou vlastnost a to je tendence k ulpívání, tj. závislosti. Proto není dobré se v době nejsilnějšího Ohně (červen, červenec) oddávat příliš velkým orgiím. Pokud již závislí jste, pak vás léto ohrožuje v ještě větší závislosti, pokud závislí nejste, může přehnané a opakované oddávání se zvýšené konzumaci těchto látek být začátkem vaší závislosti. Buďte proto opravdu hodně střídmí. A pokud chcete opravdu hodně pařit a pít, pak nešetřete ledem a vodou. Musíte vypít o něco více vody, než alkoholu. Alkoholické nápoje pijte chlazené a s ledem (pozor na angínu – viz článek o zmrzlině). Pokud možno nepijte přes den a na slunci.

Rock-n-Roll

Oheň – to je i „bláznivá“ muzika, pařba, pořádnej vodvaz….. J Proto je léto plné různých hudebních festivalů. V období Ohně lidé tento druh zábavy vnímají nejlépe,  díky Ohni jsou na ni perfektně naladěni. Stačí jen pořádně „hrábnout do strun“ a davy začnou šílet pod vlivem Ohně sami (kdybyste to samé udělali v zimě, pak byste určitě tolik lidí nerozvášnili). Obecně je tedy hudba a hudební zábava to správné pro toto období. Pozor jen na to, že právě tyto hudební „fesťáky“ s sebou přinášejí větší riziko všeho, o čem jsme psali v předchozích dvou odstavcích: sex, drogy, alkohol….)

Chcete se též naučit pracovat s energiemi a využívat je pro zkavlitnění svého života? Vše vás naučíme na našem novém kurzu ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA (více o kurzu na dalších stránkách tohoto HAPPYWEEKu, nebo na http://www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Uplatněte svojí slevu na kurz
Uplatněte svojí slevu na kurz

Zdroj: HAPPYWEEK 173 – ke stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 173
HAPPYWEEK 173

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.