BYZNYS: V ČERVNU JEĎTE NAPLNO

HAPPYWEEK 172

Krásné letní dny a slunce vás budou možná svádět k ležení u vody, nebo na trávě krásného parku. Jen tak ležet, snít a popíjet chladivé nápoje. Ano, i toto patří k energiím Ohně, ale jen jako zdroj rovnováhy k silným a aktivním energiím.

Jeď naplno za svým cílem
Jeď naplno za svým cílem

Je to paradoxní, ale nejaktivnějšímu období v roce se u nás často říká tzv. „okurková sezona“. Většina lidí je myslí někde na pláži u moře, na dovolené. Horko a prudké slunce příliš nepomáhá myšlení na práci a super výkony. Pokud takto uvažují ostatní, využijte toho ve svůj prospěch a buďte naopak vy ti nejaktivnější. Pomůže vám to „nasbírat body navíc“. Když ostatní spí a „povalují se“ někde u vody, vy jděte za svým cílem. Cokoliv jste si pro letošní rok naplánovali, dejte tomu co nejvíce energie právě v těchto měsících. Energie Koně a Ohně vám pomohou dostat se opravdu daleko a velmi rychle. Využijte toho, že energie Koně i Ohně má ráda lidi a společnost. Proto nejvíce aktivit vynakládejte právě pomocí společnosti. Pořádejte různé společenské akce, svoji aktivitu raději dělejte ve skupině a týmu, než samostatně. Buďte co nejvíce venku, abyste využili silnou energii volnosti, kterou Kůň ke svému výkonu potřebuje. Klidně se „odvažte“ a uvidíte, že se dostanete ještě dál, než jste původně plánovali.

Malý příklad z mé praxe: dnes píši tento HAPPYWEEK venku, na slunci v parku. Obvykle mi trvá několik hodin, než HYPPYWEEK „dám dohromady“. Dnes mám ¾ hotové a to ještě neuběhla ani hodina od doby, kdy jsem začal psát. Využívejte i vy energie kolem vás a nebudete muset vynakládat energii svoji, kterou potřebujete ke svému zdraví a kvalitě svého života. Vše bude krásně plynout a vás nic nevyčerpá.

Chcete se též naučit pracovat s energiemi a využívat je pro zkvalitnění svého života? Vše vás naučíme v našem novém kurzu ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA (více o kurzu na dalších stránkách tohoto HAPPYWEEKu, nebo na http://www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Uplatněte svojí slevu na kurz
Uplatněte svojí slevu na kurz

Zdroj: HAPPYWEEK 172 – ke stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 172
HAPPYWEEK 172

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.