ZALOŽTE RODINNOU FIRMU – TATO FORMA PODNIKÁNÍ JE STÁLE OBLÍBENĚJŠÍ

Podíl rodinných firem neustále stoupá. Právě teď je nejvhodnější doba využít tuto sílící vlnu rodinného podnikání a založit si svůj rodinný podnik. Rodinná firma je nejpřirozenější způsob využití a rozvoje přirozeného talentu, prosperity a bohatství. Úspěšnému startu rodinné firmy je věnován tento kurz.  

Rodinná firma
Rodinná firma

Láká vás sen o vlastní firmě? Chcete si vše dělat po svém? Toužíte se vymanit ze stresu a nátlaku velkých firem? Chcete si své zákazníky vybírat a starat se o ně? Nechcete již dělit svůj život na soukromí a práci? Chcete co nejvíce času trávit s rodinou a těmi, které máte opravdu rádi? Připadá vám že svůj talent, čas i energii věnujete více cizím lidem, než svým nejbližším? A chcete to změnit?

Pokud se vám to ještě nepodařilo změnit, nic není ztraceno. Možná jste neměli dostatečné znalosti, nebo zkušenosti. Možná vám nikdo neřekl, že na to máte. Mysleli jste si, že cesta zaměstnání u velké firmy je pro vás ta nejlepší. Důvodů může být několik. Ale ty vás dnes již nemusí brzdit. Naopak, obrovská příležitost růstu trhu s rodinnými firmami je tady a ti, kdo na ni vyskočí, budou mít náskok před ostatními.

Nabízíme vám pomocnou ruku. Využijte naše dlouholeté zkušenosti z vytváření obchodních a marketingových strategií. 25 let jsme pomáhali značkám jako Coca-Cola, Fanta, Sprite, Nestlé, Nescafé, Nesquick, Algida, Orion, Opavia, Gillette, Opel, Unilever, RJR, O2 (Eurotel), Škoda Auto, Allianz, Dermacol, Staropramen, Želetava, Veselá kráva, Poštovní spořitelna, Datart a mnoha a mnoha dalším. Nyní se věnujeme rodinným firmám, protože víme, že toto je nejpřirozenější a „nejčistější“ způsob podnikání a tvorby rodinného bohatství. Využíváme při tom i naše zkušenosti z práce se Systémem rovnováhy, typologie a charakteru osobnosti, Feng Shui a dalších významných systémů. Přidejte se i vy k úspěchu rodinných firem, u jejichž zrodu jsme stáli.

Nejlepší cestou, jak toho dosáhnout je založení vlastní rodinné firmy. Dokážete tak nejlépe rozvinout svůj přirozený talent a poskytovat své výrobky a služby po svém. Čím dál tím více lidí hledá osobní přístup malých firem a to ve všech oblastech podnikání. Lidé již mají dost neustálého podvádění a okrádání ze strany velkých korporací. Chtějí kvalitu, ale i osobní zodpovědnost těch, kteří své služby a výrobky prodávají. Nechtějí nakupovat u „bezejmenných“ značek, ale u skutečných lidí, které znají, které mají rádi a kteří jsou osobní zárukou kvality. Díky rodinné firmě bude váš život celistvý a nejvíce času tak strávíte s těmi, které opravdu milujete. Budete si moci  sami vybírat dodavatele i zákazníky, protože má cenu pracovat jen s těmi a pro ty, které máte rádi.

Máte pocit, že to nezvládnete, že na to nejste dostatečně vzdělaní, nemáte zkušenosti? Nejdůležitější v podnikání je přirozený talent. A ten máte. Mají ho všichni. Na vás je si tento talent uvědomit a začít ho v podnikání využívat, posilovat a rozvíjet. Lidé si ve finále nebudou kupovat váš výrobek, ale právě váš talent, vaši energii, kterou do toho vložíte. Lidé umí velmi dobře vycítit rozdíl energie koláče vyrobeného strojově a koláče, vyrobeného ručně a s láskou. Jak si takové rodinné podnikání nastartovat, aby bylo úspěšné a dlouhodobě přinášelo nejen zisk, ale hlavně radost, potěšení a životní naplnění se naučíte právě v tomto kurzu.

Co všechno se v rámci kurzu naučíte:

 •   Přesné stanovení a definice vašeho přirozeného talentu
 •   Spojení vašeho talentu a talentu vašeho partnera (či více členů rodiny – děti, sourozenci apod.)
 •   Definice tzv. esence firmy – CO děláme, v čem jsme výjimeční a dobří
 •   Zvolení správné cesty, nebo-li mise podnikání – JAK a PRO KOHO  podnikáme
 •   Vytýčení dlouhodobé vize a cíle
 •   Stanovení strategie firmy:
 •   ODKUD jdeme – na co navazujeme, na čem stavíme, co je naší inspirací, z čeho vycházíme
 •   KAM jdeme – co nového přinášíme, jaká je naše výhoda, v čem jsem jedineční, jakou přidanou hodnotu přinášíme
 •   Stanovení cílové skupiny – tj. kdo jsou naši ideální zákazníci, pro koho chceme pracovat
 •   Určení dodavatelů a spolupracovníků – s kým chceme spolupracovat
 •   Určení rozměru podnikání na 3 – 5 let – jak velké podnikání chceme budovat (jeden obchod, síť obchodů v celé ČR apod.)
 •   Vytvoření pracovního zázemí  a prostředí pro úspěšný rozvoj firmy
 •   Stanovení hodnot firmy a základů firemní kultury

Kurz bude probíhat v Praze: 8. – 9. října a 22. – 23. října 2016.

Cena kurzu: 15.900,- Kč

při platbě do 30.6.2016 sleva ( 14.500,- Kč )

Více informací o kurzu na dasa@byu.cz nebo 602 556 479. Těšíme se na vás.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.