MUSÍTE UMĚT „JAK“ (na to)

Jak víte, CO vychází z vašeho JÁ – z vašich přirozených talentů, z vašeho Astrotypu. Zjistit tedy, co je to ta SPRÁVNÁ VĚC, to pravé CO máte v životě dělat je jednoduché. Stačí, když víte, co máte v Astrotypu. Pak ale nastupuje druhá důležitá věc: JAK. A zde hovoříme již o znalostech a VĚDĚNÍ. Musíte vědět JAK co v životě funguje. A to se musíte naučit.

jak na to

Fungování světa se zdá být velmi složité. Do velké míry si ho složitým udělali sami lidé. Považují vše za „vědu“. Ale svět nebyl stvořen pro to, aby byl složitý. Naopak, byl stvořen velmi jednoduchý. Vše v tomto světě funguje tak, jak má. Úkolem člověka není měnit to, co je. Úkolem člověka je si osvojit toto fungování a využívat ho ve svém životě. Lidé však mají nesmyslnou tendenci k tomu, aby se vším bojovali, aby vše „přemohli“. Ale věřte, že nad fungováním světa člověk nikdy nevyhraje. Můžete se naučit plavat proti proudu. Dokonce i nějakou dobou proti němu plavat můžete. Ale asi si uvědomujete, že dříve nebo později vás řeka stejně tak unaví, že vás nakonec stejně bude unášet po svém proudu tam, kam teče. A tak je to se vším. Lidé si možná mohou přisvojit krátkodobý úspěch, výhru, ale dlouhodobě vyhrát nemohou. Pokud tedy nebudete dodržovat pravidla, která jsou daná a vámi nezměnitelná, nakonec vždy prohrajete.

Proto moudří lidé znají fungování zákonů života, přírody, vesmíru. Vědí, že když je využijí, tak se jim povede mnohem lépe. Budou dosahovat svých cílů jednoduše. Bez nadsázky se dá říci, že příroda (nebo vesmír, chcete-li) za nás lidi vše udělá. Jak říkáme, musíte si počkat na tu správnou vlnu a pak se na ní nechat svézt až na břeh.

Zákony tohoto světa jsou jednoduché. Vychází z faktu, že vše je energie, která má různé formy: vody, kamene, plechu, domu, tygra, člověka, plynu atd. Těch forem může být velmi mnoho. Důležité ale je, abyste věděli, jak energie funguje. Pohybuje se nahoru a dolů. Vytváří křivku (frekvenci), kterou např. v matematice nazýváme sinusoida. Mezi pohybem nahoru a dolů je pak tzv. fáze mezidobí (tj. mezi dobou růstu a poklesu), kdy energie ani neroste, ani neklesá a tomu říkáme rovnováha. Aby ale energie mohla růst a klesat, musí k tomu využívat něco, čemu se říká „hybné síly“. Hybné síly růstové energie jsou tak růst a dorůstání (z hlediska Feng Shui je nazýváme Dřevo a Oheň). U klesající energie je to síly oslabování a poklesu (Kov a Voda). V případě rovnováhy pak Feng Shui používá název Země (která neroste, ani neklesá, je pevná a stabilní).

Když znáte tento základní princip fungování energie (nahoru a dolů, nebo-li jak říká Jára Cimrman ve své divadelní hře Na Severní pól: „Jdu na Sever a jdu na Jih. Jdu na Sever a jdu na Jih…..“) pak umíte typ energie a hybné síly přiradit úplně ke všem formám energie – ať již hmotným nebo nehmotným. Např. nový nápad je růstová energie (Jang) a hybatelem je růst (Dřevo), zpracování údajů do tabulky patří ke klesající energii (Jin) a hybatelem je oslabování (Kov), příjem peněz je klesající energie (Jin) a hybná síla pokles (Voda). Takto můžete označit úplně vše, co znáte, co děláte, čím se zabýváte. A protože energie funguje na základě daných pravidel, stačí tato pravidla znát a uplatňovat. Pak se tzv. dostanete na svoji vlnu a ta vás povede životem k vašemu cíli. Pokud např. děláte určitý typ práce, byznysu apod. pak mu přiřadíte daný typ energie a budete jednat na základě jejích zákonů. Pak nemůžete udělat chybu. Nemůžete nedojít do cíle, nemůžete nedosáhnout úspěchu.

Toto vše se týká celého vašeho života a všech jeho základních 9 oblastí: poznání sebe sama, kariéra/povolání, vztahy, rodina, bohatství, řád a hodnoty, nastavení budoucnosti, domov, vize/cíle. Stačí si pak celý svůj život nastavit podle zákonů energie a nechat se vést vlnou svého života ke štěstí, úspěchu a životního naplnění.

To vše se můžete naučit v našem novém kurzu Životní rovnováha, který začíná v září 2016. Pokud chcete žít opravdu jednoduchý a naplňující život, musíte tyto věci znát a využívat každý den. Na kurzu Životní rovnováha se to naučíte. Více o kurzu na www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy

Zdroj: HAPPYWEEK 170 – ke stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 170

HAPPYWEEK 170

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.