NÁVOD: JAK DOSÁHNOUT SVÝCH SNŮ

HAPPYWEEK 169

Každý může dosáhnout svého snu. Ale jako vše v námi známém světě se řídí předem danými pravidly, i při cestě k cíli musíte dodržovat daná pravidla. Bez nich může být tato cesta marná nebo příliš těžká. Stačí tato pravidla znát a nechat se jimi dovést až k cíli.

Pokud opravdu víte, že CHCETE, vše se poskládá tak, že svého snu dosáhnete
Pokud opravdu víte, že CHCETE, vše se poskládá tak, že svého snu dosáhnete

Cesta k cíli leží na tzv. Kříži rovnováhy (viz náš kurz Životní rovnováha – více informací o kurzu viz na dalších stránkách v tomto čísle HAPPYWEEKu, nebo na www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy). Tento kříž má tzv. 5 rovnovážných bodů. V centru kříže je JÁ – tj. poznání sebe sama, poznání toho KDO JSEM. Musíte znát své přirozené talenty (viz váš Astrotyp – jeho analýzu si můžete objednat na dasa@byu.cz, 602 556 479 nebo na www.akademiestesti.webs.com/akce). Tyto přirozené talenty vám jsou dány pro to, abyste je v životě využívali. Tím je dána vaše životní cesta – tedy to, čemu se máte věnovat, to, čemu dnes říkáme „kariéra“. Ta je tak druhým rovnovážným bodem. A právě na této vaší cestě, ve vaší kariéře se nachází váš životní cíl, vize, sen. Jen takový sen vám opravdu přinese životní naplnění. Vaše životní cesta tak musí vést k vašemu životnímu snu. To je vertikální osa Kříže rovnováhy. Aby tato cesta byla co nejjednodušší a nebyla jen utrpením a vyčerpávající, musíte si též nastavit další dva rovnovážné body: na co při své cestě navazujete, nebo-li z čeho vycházíte a co nového vytváříte. Tyto dva body vytváří horizontální osu Kříže rovnováhy a přispívá k základu životní rovnováhy. Pokud si nastavíte těchto 5 rovnovážných bodů, je cesta za vaším snem nejen jednoduchá, ale také velmi příjemná. Již samotná cesta přináší do vašeho života naplnění a štěstí. Navíc můžete využít i další energie, které vám pomohou cíle dosáhnout:

  • Cíl si představte tak, že si ho již užíváte
  • Použijte k tomu všechny své smysly
  • Nepoužívejte jen obrázek nového auta, ale představujte si, jak nové auto řídíte, jak v něm sedíte, cítíte jeho vůni apod.
  • Nikdy o svém snu nepochybujte – musíte VĚDĚT, že ho dosáhnete
  • Zde využijte sílu HADA – to je energie vědění
  • Na své cestě k cíli buďte aktivní
  • Když budete jen pasivně snít a nic neuděláte, nic se také nestane
  • K cíli vedou jen vaše kroky a ty za vás nikdo neudělá
  • Jen akce vede k cíli
  • Musíte být trpěliví – pokud víte, že cíle dosáhnete, pak pokračujte, dokud ho nedosáhnete, protože ho získáte až ve správný čas

Zdroj: HAPPYWEEK 169 – ke stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 169
HAPPYWEEK 169
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.