JAK OVLIVNÍ OPICE VAŠE BOHATSTVÍ V 2016

Zdroj: HAPPYWEEK 162

Bohatost a rozmanitost života je jedním z přirozených zákonů přírody a života. Vše se přirozeně rozvíjí, roste, bohatne. Proto i bohatství je nedílnou součástí života člověka. A rok 2016 s vládou Ohnivé Opice je pro rozvoj bohatství velmi důležitý.

Opice - obrázek

Z obecného pohledu jsme zdůrazňovali, že rok 2016 je rokem příležitostí, ale také možných ztrát. Proto byste měli příležitosti využívat k rozvoji svého bohatství. Opice je velmi rozmanitá, rychlá a bystrá. Proto velmi rychle umí zaznamenat přicházející příležitost a ukázat vám ji. Měli byste tak být celý rok velmi bdělí a připraveni poměrně rychle jednat. Ty příležitosti, které vám Opice letos ukáže, mohou rychle přicházet, ale také mohou být rychle využity ostatními lidmi a na vás nic „nezbyde“. Letos bude opravdu platit pořekadlo: Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Energie bohatství, která patří k tzv. Gua 4 však může svádět k tomu, že všichni budou chtít všechno. Zde ale platí pravidlo, že všechno pro všechny znamená nic pro nikoho. Proto byste se měli zabývat jen takovými příležitostmi, které jsou určeny pro vás, pro váš život, vaši životní cestu, rodinu atd. V Gua 4 platí zákon „vymezení“. Tj. vy si musíte poměrně přesně určit, do jaké míry se chcete rozvíjet, expandovat, rozrůstat. Musí to být jen to takové míry, kterou zvládnete s energiemi svého Astrotypu. Vše ostatní bude pro vás jen vyčerpávající. A proto i sebelákavější příležitost, která nesouvisí s vaším životem, životní cestou, není určena pro vás a měli byste ji nechat být. Mohla by vám přinést více vyčerpání, než užitku.

Pozor však letos na potenciální ztráty. Ty se mohou projevovat tím, že budete přicházet o příležitosti, které nevyužijete, někdo vás předběhne, nebo si jich prostě nevšimnete. Ztráty však můžete utrpět i na majetku či jiných hodnotách, které již máte. Proto byste se měli ujistit, že to, co máte, co jste vybudovali, je dostatečně chráněno a že nemůže dojít k žádným ztrátám.

Chcete vědět, jak velké bohatství je pro vás nejlepší? Objednejte si zpracování Astrotypu na dasa@byu.cz, nebo na 602 556 479 nebo na http://www.akademiestesti.webs.com/akce

Zdroj: #HAPPYWEEK 162 – ke stažení ZDARMA ZDE

#HAPPYWEEK 162
#HAPPYWEEK 162

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.