MÁTE TOHO SPRÁVNÉHO PARTNERA? – VZTAHY A KORELÁTY

Vztah je o spojení dvou samostatných entit. Aby mohlo ke spojení vůbec dojít, musí jedna z entit být tzv. „jinová“ a druhá „jangová“. Vše v námi známém vesmíru se děje na základě souladu dvou rozdílných polarit: plus a mínus. Bez těchto polarit nic neexistuje. Nemůže bez nich vzniknout ani vztah.

Vše je energií. I každý člověk je energií. Z toho vyplývá, že vztah je spojením dvou energií. Každý partner má svoji vlastní energii, kterou lze vyjádřit jeho Astrotypem. Z něho lze vyčíst, je-li partner více jangový, jinový, nebo jestli má energie Jinu a Jangu v rovnováze. Dále vám Astrotyp ukáže, které elementy u partnera převažují (pět elementů: Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda). V Astrotypu také najdete charakteristiku osobnosti svého partnera, tj. jak se bude chovat, jak na různé věci či aktivity bude reagovat, co se mu líbí, co ho naštve apod. Charakter osobnosti je vyjádřen pomocí zvěrokruhu. Každé zvíře tak symbolizuje charakter daného člověka.

Korelát vztahu
Korelát vztahu

Korelát vám jasně ukáže, který z partnerů je ve vztahu silnější. Zjistíte, jak na sebe partneři budou působit na mentální a intelektuální rovině, kdo je psychicky silnější, jak spolu budou komunikovat, jak na sebe budou působit na fyzické a sexuální úrovni. Dozvíte se také, jak spolu ladí jejich důležité životní hodnoty (nebo jsou-li naopak antagonistické).

Pokud porovnáte působení energií partnerů na sebe navzájem (tedy porovnání dvou Astrotypů), vytvoříte tzv. „korelát“. Ten vám ukáže jak na sebe dva partneři budou působit, jak se budou navzájem ovlivňovat, jak na sebe budou reagovat apod. Korelát vám umožní poznat, na jaké úrovni se partneři mohou mezi sebou vyčerpávat, nebo naopak posilovat. Uvidíte, kde hrozí konflikty a jak je jim možné předcházet. Z korelátu tak vyčtete, jak vztah mezi dvěma partnery nastavit tak, aby byl celkově harmonický, aby se partneři doplňovali, dobíjeli se navzájem energií, aby se nevyčerpávali a aby spolu nebojovali. Znáte-li výsledek korelátu, jste schopni vztah harmonizovat a nastavit v něm rovnováhu. Tím vytvoříte dlouhodobě se rozvíjejíc a příjemný vztah pro oba partnery. Vznikne tím tak námi propagované „JEDNO“, tedy nová a silnější entita (spojená z entit obou partnerů), která kráčí po společné cestě ke společnému cíli. Díky tomu tak vztah přináší naplnění a štěstí.

Vytvoření a analýzu korelátu vašeho vztahu si můžete objednat na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Zdroj: #HAPPYWEEK 161 – ke stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 161
#HAPPYWEEK 161
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.