JAK OPICE OVLIVŇUJE VAŠE VZTAHY V ROCE 2016

Vládu Opice v roce 2016 pocítíte všichni a to ve všech 9 hlavních oblastech života. Její vliv poměrně silně pocítíte také ve vztazích, které jsou (hned po oblastech JÁ a životní cesta/povolání) třetí nejdůležitější oblastí života. A tak jako v ostatních oblastech, měli byste na Opici být připraveni i v oblasti vztahů.

opice vztah

Opice bude mít velmi silný vliv na to, jak se vám bude ve vztahu dařit. Může ho příjemně posílit, ale je tu též hrozba: může vztah úplně zničit. Nejvíce ohrožené jsou ty vztahy, které netvoří potřebné JEDNO. Zde bude Opice ovlivňovat každého z partnerů zvlášť. A jak již víte z našich přednášek a seminářů na téma 2016 – Rok Ohnivé opice (objednejte si e-Book), Opice je zaměřena více na sebe, než na okolí. Hájí především svůj vlastní zájem. A tento její přístup bude velmi negativně zasahovat do partnerský vztahů. Opice je letos velmi silná, výbušná a aktivní, proto hádky a boje mohou být velmi nebezpečné a vyčerpávající. Pokud dojde k velkému „výbuchu“ Opice, může celý váš vztah rozmetat. Opice si při hájení sebe sama nebere s nikým a ničím velké servítky.

Pokud však váš vztah tvoří JEDNO, pak se nemusíte ničeho bát. Tady máte naopak velkou příležitost si svůj vztah vylepšit a zpříjemnit. Opice je letos ohnivá, takže přináší s sebou oheň lásky, vášně, sexu a tepla domova. Využijte ohnivou energii v tomto roce co nejvíce. Váš vztah se tím zpestří, posílí a pokud nějakou dobu „vadnul“, Oheň mu dodá nový život. Další dobrou zprávou pro váš vztah je hravost Opice. Pokud ji vložíte do svého vztahu, pak se vaše láska nejen posílí, ale také jakoby odlehčí. Těžké pocity závazků a zodpovědnosti budou odlehčeny hravostí a veselostí. Dopřejte si proto s partnerem různé hrátky, hry, zábavu apod. Váš vztah se tím krásně uvolní a budete se cítit šťastnější.

Korelát vztahu - jak na sebe partneři působí, jak se ovlivňují
Korelát vztahu – jak na sebe partneři působí, jak se ovlivňují

Chcete si správně nastavit svůj vztah? Vypočítáme vám korelát s vaším partnerem. Uvidíte, jak na sebe navzájem působíte – na úrovni mentální, intelektu, životních hodnot, psychické i fyzické síly, komunikace a tělesné úrovni. Díky korelátu si můžete vztah s partnerem nastavit tak, abyste se vzájemně doplňovali a vyhnuli se tak konfliktům. Nastavíte si ve vztahu důležitou rovnováhu. Korelát si můžete objednat na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Cena za hodinu výkladu korelátu je 1,500 Kč. Ideální je, když na konzultaci přijdete i se svým partnerem, ale není to podmínkou.

Zdroj: #HAPPYWEEK 160 – ke stažení ZDARMA ZDE

#HAPPYWEEK 160
#HAPPYWEEK 160

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.