JAK MŮŽETE VYUŽÍT ENERGII OPICE V KARIÉŘE A PODNIKÁNÍ

Kariéra a podnikání patří k energii tzv. Gua 1. Je to energie vaší životní cesty, vašeho povolání (k čemu jste byli povoláni na tomto světě). Vzhledem k tomu, že se jedná o „cestu“, je důležité, aby vedla k cíli a abyste po ní kráčeli plynule – tj. bez překážek a konfliktů. Tato energie se přirovnává k toku řeky, která plynule teče od svého malého pramínku, postupně roste až jako veletok doráží ke svému cíli – vlévá se do moře.

Využijte Opici pro svůj byznys
Využijte Opici pro svůj byznys

Energie kariéry a povolání patří tedy k elementu Voda. Opice patří k elementu Kov. Z hlediska působení prvků jsou prvky Kov a Voda v postavení tzv. zákona rození: Kov tzv. rodí Vodu. To znamená, že ji dodává sílu, energii a umožňuje Vodě to nejdůležitější – plynutí. Opice bude tedy vašemu podnikání či kariéře velmi užitečná. Je proto velmi důležité, abyste se energií Opice ve svém podnikání řídili co nejvíce. Opice velmi dobře ví JAK. Tj. ukazuje vám, jak máte ve svém podnikání či kariéře letos postupovat. Jak již víte, rok Opice je hodně o příležitostech, ale též o případných ztrátách. Proto musíte Opici využívat hlavně ve využívání všech možných příležitostí. Pozor jen na to, aby se jednalo o příležitosti, které jsou na vaší cestě. Rozhodně se nepouštějte do něčeho, co s vaší cestou nemá nic společného. Tím by vás Opice mohla naopak velmi vyčerpat a vy byste pak nemuseli ke svému cíli letos vůbec dojít. Nezapomínejte na to, že Opice si velmi ráda hraje. Měli byste tedy ve své kariéře či podnikání hru využívat jako pozitivní energii. Ve hraní je jistá lehkost a radost. Měli byste tedy dělat hlavně věci, které máte rádi, které vás baví a dělat vše s lehkostí. Opice nemá ráda problémy. Pokud tedy budete mít pocit, že některé vaše aktivity mohou vést k problémům, pak bude lepší se do takové činnosti vůbec nepouštět. Když ale přesto na nějaký problém narazíte, je důležité, abyste ho vyřešili co nejdříve, než naroste do velkých rozměrů. Pak vám Opice vůbec nepomůže a vy budete mít tendence před takovým problémem utíkat. Ale jak víte, problém vás vždy dohoní. Opice má energii Kovu, ke které patří tzv. nápomocní přátelé – tedy lidé z vašeho okolí, kteří vám mohou na vaší cestě pomáhat. Tuto energii rozhodně využijte, protože vám mnohé věci usnadní. Vše, na co nemáte svůj přirozený talent, delegujte na ty, kteří takovou činnost zvládnou lépe než vy. Letos využijte energii „rozděl a panuj“ – tedy z hlediska Opice: „nech ostatní makat a hraj si“ J.

Hlavně si letos nenechte ujít žádnou příležitost, která se týká vaší cesty. Pokud ji nevyužijete vy, využije ji někdo jiný a může tak získat před vámi náskok. To může vést následně i k velkým ztrátám. Takže byste měli nejen využívat příležitostí, ale také se chránit před možnými ztrátami: zakázek, peněz, důležitých dodavatelů, zaměstnanců apod. Nezapomeňte, že něčí příležitost může být vaší ztrátou. Letos musíte být ve svém podnikání a kariéře velmi opatrní a pozorní. Nic neponechávejte náhodě.

Zdroj: #HAPPYWEEK 159 – ke stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 159
HAPPYWEEK 159

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.