VYUŽÍVEJTE MANTRY PRO SVŮJ ÚSPĚCH

Mantry znějí tak trošku exoticky. Velká tradice manter pochází z východních kultur. Ale i zde na Západě máme s tím, čemu se říká mantra, své zkušenosti.

Západní kultura má dlouholetou tradici modliteb. Ti, kteří modlitbu využívají vědí, že opravdu funguje. Důležité je, aby se pravidelně opakovala. Již Bible říká: „Na počátku bylo slovo. A to slovo bylo Bůh“. A protože víme, že energie, kterou nazýváme Bůh je energie stvoření, znamená to, že to, co vyřkneme (tj. vyslovíme slovo), se zhmotní.

Bible
Bible

Síla tohoto zhmotnění pak roste s tím, jak často a jak pravidelně toto slovo opakujeme. To je síla modlitby a mantry. Jelikož jste nyní ve fázi začátků svých letošních aktivit, využijte sílu mantry na to, abyste správě odstartovali. Naučte se jednoduchou „mantra“ otázku, díky které se budete vždy posouvat správným směrem po vaší naplánované cestě k nastavenému cíli. Na této cestě budete často postaveni před různá rozhodnutí. Abyste se dokázali rozhodnout správně, použijte sílu „mantry“ otázky. Toto otázka zní: „Pomůže mi toto dosáhnout letos mého cíle?“ Pokud je např. váš cíl stanoven finanční částkou třeba 500 tisíc korun, pak vaše „mantra“ otázka může znít: „Pomůže mi toto vydělat letos 500 tisíc korun?“. Je-li vaším cílem najít nový byt, pak tato otázka může znít: „Pomůže mi toto najít nový byt?“. Chcete-li zlepšit svůj sportovní výkon pak se můžete ptát: „Pomůže mi toto běžet rychleji?“. Takto nastavená jednoduchá otázka vám pomůže se dobře rozhodnout a vždy se vydat tím správným směrem. Nebudete se zdržovat zdlouhavým rozhodováním a tím i odkládáním svých aktivit na později. Můžete vyrazit ke svému cíli hned a dosáhnout ho v plánovaném termínu.

Zdroj: HAPPYWEEK 155 – ke stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 155
HAPPYWEEK 155

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.