KDO JSTE?

Jedna z nejtěžších otázek. Většina lidí na ni neumí vůbec odpovědět. Kdo jste? Proč jste tady? Pokud neumíte na tyto otázky odpovědět, pak ani neumíte nastavit správně svůj život. Pravděpodobně tak žijete život někoho jiného. Žijete podle toho, co vám kdo poradil, nebo co vám napovídá společnost.

Pokud chcete žít svůj život, musíte znát odpověď na otázku: Kdo jste? Z odpovědi na tuto otázku totiž vyplývá, jaká má být vaše životní cesta. Ne každý se narodí právníkem, doktorem, zpěvákem či kosmonautem. Ale každý z vás se narodil z přirozeným talentem. Tento talent má každý člověk. Máte ho vy, váš partner, vaše děti, vaši kolegové v práci či vaši zaměstnanci. Váš přirozený talent určuje, čemu se máte v životě věnovat. Tento talent vám byl dán do vínku právě pro to, abyste se o něj podělili s ostatními. Těmi, kteří tento talent nemají, ale k životu ho potřebují. Každý v životě potřebujete lékaře, ale ne každý z vás lékařem je. Ale pokud jste se narodili lékařem, musíte jím také být. Nemůžete být právníkem, či řidičem. To není váš úkol, to není to, k čemu jste byli na tento svět povoláni. Proto je pro každého z vás velmi důležité, abyste znali svůj Astrotyp. Ten vám jasně ukáže, jaké jsou vaše přirozené energie, které vytváří váš přirozený talent. Díky Astrotypu si nastavíte nejen svoji životní cestu, kariéru, ale také všechny ostatní oblasti svého života.

Astrotyp - určuje váš přirozený talent, vaše přirozené silné stránky
Astrotyp – určuje váš přirozený talent, vaše přirozené silné stránky

Narodili-li jste se lékařem, budete dozajista potřebovat jiného životního partnera než např. člověk, který se narodil farmářem. Pokud jste se narodili jako hokejista, budete mít rodinu nastavenou jinak, než ten, kdo je rozeným vojákem. Stejně to platí i pro ostatní oblasti života. Nechte si proto u nás vyložit svůj Astrotyp, ale také Astrotypy svých partnerů a dětí. Budete tak schopni nastavit si svůj život i celé rodiny tak, abyste mohli být šťastní a prožít naplňující život. Protože to je hlavním smyslem života. A bez odpovědi na otázku: „Kdo jste?“, to nejde. Astrotyp si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479.

Zdroj: HAPPYWEEK 154 – zdarma ke STAŽENÍ ZDE

HAPPYWEEK 154

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.