JAKÉ JSOU SILNÉ STRÁNKY VAŠEHO BYZNYSU

Plánujete, plánujete? Správně, jen tak dál. Máte na to celý leden. Nenechávejte ale nic na poslední chvíli. Jak jsme již uvedli v minulém čísle HAPPYWEEKu, kvalita plánu předurčí kvalitu vašich dosažených výsledků. Navíc v roce 2016 vládne Opice, což je kovové zvíře a element Kovu je o pevnosti a kvalitě. Čím byste měli při plánování začít? Jak víte, čtverec rovnováhy, tedy tzv. magický čtverec má ve středním poli číslo pět.

silné stránky v byznysu

Toto číslo je energie JÁ, tedy vašeho JÁ. Jeho úlohou je jasně určit hlavní přirozený talent a silné stránky vašeho JÁ. Tyto vaše silné stránky jsou pak hlavní kompetencí vašeho podnikání. Je to kvalita, kterou do svého podnikání vkládáte vy. Tím tak určujete i hlavní kvalitu svého podnikání. Vaše firma se tak stává vámi. Vaše silné stránky jsou tak silnými stránkami i vaší společnosti. Tyto silné stránky najdete ve svém Astrotypu (kdo ještě nemá svůj Astrotyp, objednejte si ho ještě v průběhu ledna na dasa@byu.cz, abyste podle něj mohli plánovat). Jak se říká, tyto silné stránky, váš talent pak určují i cestu vašeho podnikání, tedy tzv. misi společnosti. Je proto velmi důležité, abyste své silné stránky, tedy silné stránky svého byznysu co nejlépe popsali a to v co největším detailu. Jasně popište, v čem jste jedineční, v čem jste přirozeně dobří. Talent má každý z vás. Nikdo se nenarodí bez talentu. Rozdíl mezi těmi tzv. „talentovanými a netalentovanými“ je ten, že ti talentovaní svůj talent znají a využívají. Jsou tak přirozeně sami sebou. Cesta k jejich úspěchu je tak daleko jednodušší. Váš talent je dar, který jste obdrželi. Ale pozor, není to dar pro vás. Byl vám svěřen pro to, abyste se o něj podělili se všemi ostatními, kteří váš dar potřebují. A podělit se o něj můžete právě prostřednictvím svého podnikání či své kariéry.

Jak si co nejlépe nastavit „byznys“ v roce 2016 vám pak ukážeme na našem praktickém semináři, který pořádáme 20.2. 2016 od 10:00 do 18:00 v Lidické ulici 6 v Praze 5. Na tomto celodenním semináři si nastavíte své podnikání  tak, abyste co nejvíce využili jeho nejsilnějších stránek. Přihlaste se na seminář na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479.

Zdroj: HAPPYWEEK 152 – zdalrma ke stažení ZDE

HAPPYWEEK 152

HAPPYWEEK 152

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: