PLÁNUJETE SVATBU?

Pokud plánujete v roce 2016 svatbu, pak byste ji měli věnovat pozornost. S vládou Opice začíná éra tzv. „kovových zvířat“ (Opice, Kohout a Pes). Kov miluje řád, pořádek a detail. Má-li se tedy vaše svatba v tomto roce povést, pak by mělo vše být tak, jak má být.

snubní prsten

Je důležité si uvědomit, co to vlastně svatba je. Svatba je velmi silný rituál a forma spojení energií Jang (muže) a Jin (ženy). Jejím základním cílem je, aby vzniklé manželství bylo silné, pevné a aby vydrželo až do smrti jednoho z manželů. Cílem ale také je, aby toto manželství bylo funkční a aby přineslo žádané naplnění – tedy to, proč do společného života ve formě manželství vstupujete. Čím silnější rituál svatby vykonáte, tím bude vaše manželství pevnější a bude mít větší schopnost naplnit svoji funkci. A právě kovová zvířata budou trvat na tom, aby rituál byl proveden správně a to do všech detailů. Svatba je však konečným krokem ke vstupu do manželství. Abyste do manželství vkročili podpořeni všemi dostupnými energiemi, musíte absolvovat kromě svatby ještě několik dalších kroků, které finálnímu rituálu svatby předcházejí. Celý manželský rituál se skládá z celkem 5 důležitých kroků:

1.Zasnoubení

2.Žádost ženicha o ruku nevěsty u jejích rodičů (konkrétně otce snoubenky) – požehnání rodičů

3.Představení snoubenky rodině ženicha – požehnání rodičů

4.Společný slib snoubenců

5.Svatba

Každý z těchto kroků je samostatným rituálem a musí být proveden podle daných pravidel. Pokud si tedy chcete zajistit pevnost a funkčnost svého manželství, tito rituály vám v tom pomohou.

Pokud si chcete své manželství opravdu pojistit a nenechat nic náhodě, využijte naši službu SVATBA NAVŽDY SPOLU. Jako první krok bude poznání partnerů navzájem, tedy společný výklad Astrotypů snoubence a snoubenky. Dále pak bude výklad tzv. korelátu, tedy jak jsou energie snoubenců navzájem v souladu či nikoliv a jejich vzájemné vyladění. Poté vám nastavíme všech pět rituálů přesně na míru a podle toho, co od manželství očekáváte. Službu SVATBA NAVŽDY SPOLU si můžete objednat na dasa@byu.cz

Zdroj: HAPPYWEEK 152 – celé číslo ke stažení ZDE

HAPPYWEEK 152
HAPPYWEEK 152

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.