CESTA ŠTESTÍ I. – POZNEJ SÁM SEBE

Cesta ke štěstí má jasný začátek i konec. Na začátku je poznání vašeho JÁ. Na konci je dosažení vašich snů a cílů.
Pokud znáte své JÁ, pak umíte jedním slovem, či krátkou větou jasně říci KDO JSEM. Jelikož víte, že vše je energie, i vy jste „jen“ energií. To, jakou energií jste, určuje vaše JÁ. Kvalita vaší energie určuje, k čemu jste na tomto světě „povoláni“, nebo, chcete-li, předurčeni. Každý druh energie je vhodný pro určitou aktivitu. Proto vaše energie vám dává přirozený talent pro určité oblasti. Váš talent vám je dán do vínku pro to, abyste ho „rozdávali“ těm, kteří stejný talent nemají. Lidé tyto své schopnosti rozeznali již na začátku formování lidské společnosti. Ve škole jste se určitě učili o tzv. „dělbě práce“. Ve známe písničce z filmu Císařův pekař se zpívá: „…..ten dělá to a ten zas tohle…..“ To, kdo co dělá, je pak dáno tím, k čemu má dotyčný přirozený talent.
Váš přirozený talent je dán energií okamžiku, kdy jste se narodili. V tento okamžik vládly přesně dané energie, které jste při narození převzali. Tyto energie zformovaly váš přirozený talent a tím je předurčeno, čemu se máte v životě věnovat.
Pokud v životě děláte aktivity, ke kterým máte talent, nemusíte se v životě vyčerpávat. Energie vám tak
vydrží na dlouhý život. Máte také hodně energie k tomu, aby vám chránila vaše zdraví. Jste odolnější a proto téměř vůbec nemarodíte. Aktivity, kterým se věnujete, vám jdou jakoby samy od ruky. Navíc při takovéto činnosti cítíte uspokojení a naplnění. Takže na své cestě nemusíte čekat až na dosažení štěstí na konci, ale prožíváte štěstí již na cestě samotné.
Pokud se v životě věnujete práci, na kterou nemáte talent, pak jí musíte věnovat hodně energie. Vše se musíte složitě učit a většinou děláte také hodně chyb. Při práci tak musíte neustále přemýšlet. Přemýšlení je jednou z nejvíce vyčerpávajících činností. Přemýšlení vás vyčerpává daleko více, než fyzická práce.
Pracujete-li v oboru, ke kterému nemáte talent, nezažíváte při práci pocit naplnění a radosti. Naopak, roste váš stres a nechuť k práci se prohlubuje. Tím se stále zvětšuje vaše únava a vyčerpání. Přicházejí nemoci a zkracujete si i svůj život.
Abyste poznali své přirozené talenty musíte znát svůj Astrotyp. Pokud se chcete opravdu vydat v životě cestou štěstí a žít přirozeně, můžete si výklad svého Astrotypuobjednat u nás na dasa@byu.cznebo na 602 556 479. Díky Astrotypu se váš život uvolní, budete více spokojení a budete moci konečně dosáhnout štěstí ve svém životě.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: