ZIRAN & OCTAVIANI

„…..poslušni řádu Nebes žijí podle čísel…..“ To je životní styl, který umožňuje šťastný život. Proč? Co tato úvodní věta vlastně říká? Řád Nebes znamená, že vše je tak, jak má být. Pokud člověk přijímá vše v přírodě tak, jak je, nechá se „unášet“ volně životem. Nemusí s ničím bojovat a využívá tak své vlastní přirozenosti a přirozenosti všeho ve svém životě. Žít podle přirozenosti se nazývá Ziran. Ziranse dá volně přeložit jako: „být přirozeně sám sebou“. Přirozenost každého člověka ukazuje jeho Astrotyp (výpočet a výklad svého Astrotypusi můžete u nás objednat na dasa@byu.cznebo 602 556 479). Pokud znáte své přirozené energie, tedy své přirozené talenty, schopnosti, můžete tak naplňovat Ziran–být přirozeně sami sebou.
Co znamená žít podle čísel? Čísly se zde přeneseně rozumí tzv. 8 Guametody Ba Gua. V západním světě je tato metoda známa pod tzv. magickým čtvercem. Osm zde prezentuje osm směrů –sever, severovýchod, východ, jihovýchod, jih, jihozápad, západ a severozápad. K těmto osmi směrům ještě patří střed. Těchto osm směrů umožňuje celkovou životní rovnováhu (harmonii), která umožňuje člověku být neustále ve středu (místo, kde je energie nejsilnější a kde se člověk nijak nevyčerpává).
Každý z těchto osmi směrů patří k energii Jin nebo Jang a k jednomu z pěti elementů (dřevo, oheň, země, kov a voda). Lidé, kteří žijí podle Ziranua „čísel“ se nazývají Octaviani (octa = osm, via = cesta).
Pokud tedy žijete svým přirozeným způsobem života (podle svého Astrotypu, podle svých přirozených schopností) a nastolujete si v životě rovnováhu podle osmi směrů (energie Jin/Jang a pět elementů), patříte právě k Octavianům..
Octaviani žijí v neustálé harmonii mezi sebou a svým přirozeným okolím. Využívají přirozenosti své i všeho kolem sebe a snaží se ji maximálně využívat na své cestě ke svému cíli.
Protože je jejich způsob života velmi přirozený, dosahují svých cílů velmi jednoduše, bez výrazného vyčerpání. Dokáží tak využít přirozeného plynutí (nyní populární tzv. Flow), které je jakoby samo k cíli dovede.
Octavianskýzpůsob života je v současné době na vzestupu. Využívají ho nejen lidé zajímající se o duchovní učení či osobní růst, ale také velké společnosti, politici a mocenské skupiny. I věda již mnohokrát prokázala, že tento způsob jednání je nejefektivnější. Pokud jste i vy Octaviani, pak vítejte do klubu.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: