MĚSÍC KRYSY

Energie od 22.11. do 20.12. jsou ve znamená vládce měsíce Krysy. O těchto energiích jsme již hovořili v minulém HAPPYWEEKu. Pokud ale využíváte pomoc energií pro svůj život (což byste rozhodně měli), pak byste měli využít v tomto období energii Krysy. Je to energie velmi důležitá a pomůže vám daleko lépe zvládnout celý příští rok.

V minulém čísle jsme psali o tom, že tato energie je prvotní Jang energií roku 2015. Nyní se vše rodí, vše začíná. Jangová energie však nemá žádnou formu. Nelze ji tedy uchopit, ztvárnit ani jinak s ní materiálně pracovat. Není ani myšlenkou a tak ji nemůžete využívat ani pro přemýšlení. Jang je pocit. Jde o pocity, které máte a které pak můžete zformulovat pomocí myšlenek. Ale protože je to čistý Jang, není zatím doba pro to, abyste o věcech přemýšleli.

Nyní je doba vhodná pro to, abyste si co nejvíce „procítili“ rok 2015. Jaký má pro vás být? Jak se příští rok chcete cítit. Jaké pocity vám dělají dobře a které naopak špatně. Nepřemýšlejte o konkrétních věcech, co vše chcete příští rok dělat, jak to chcete dělat a čeho chcete dosáhnout. Na to je ještě příliš brzy. Tomu se budete moci věnovat až od 21.12., kdy jangovou Krysu vystřídá ve své vládě jinový Buvol.

K tomu, abyste si mohli nový rok řádně „procítit“ potřebujete klid a dostatek času. I z tohoto důvodu je toto období v zimě, která přináší právě klidové energie a energie plynutí. Pokud tyto energie řádně využijete, vytvoříte si tak krásnou a uvolněnou energii plynutí pro celý příští rok.

Nejlepší způsob, jak se jangovým energiím Krysy věnovat je forma meditace či rozjímání. Najděte si opravdu každý den alespoň 30 min až jednu hodinu k tomu, kdy se ponoříte do absolutního klidu a budete meditovat či rozjímat nad svými ideálními pocity, kterých chcete příští rok dosáhnout. Jak se chcete příští rok cítit? Jaký cit má převládat?

Pokud se této aktivitě budete věnovat opravdu každý den až do 21.12., vytvoříte si opravdu silný pocit, silný Jang, který nabije vaši energii pro celý příští rok. Silný Jang je o aktivní energii, aktivitě. Povede vás kupředu a nahoru k cíli. Bude vás stále nutit k tomu, abyste prožívali ten pocit, který si v tomto období procítíte. Snažte se pokud možno vytvořit jeden silný pocit. Musí to být dominantní pocit, který se pak stává hlavní hnací silou, silným motorem pro všechna vaše konání v roce 2015. Čím více této energie nyní vytvoříte, tím silněji vás povede a o to méně budete muset v roce 2015 vydávat svoji vlastní energii.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.