I-ŤING – NEJLEPŠÍ CESTA K CÍLI

I-Ťing (Yi Jing) je „systém“, který ukazuje, jak se současná situace bude dále vyvíjet. Je to jedna z nejstarších a nejčtenějších knih na světě. Studovali ji a stále studuje spoustu vědců a moudrých lidí z celého světa. Mnozí jako např. Konfucius či Karl Gustav Jung ji označili za dokonalý popis chodu událostí. Byli si vědomi, že tato kniha v sobě uchovává daný systém vývoje energií, jejich vzájemnou návaznost a budoucí vývoj. Její studium může být v mnoha ohledech nekonečné. Obsahuje tolik informací, že z nich lze opravdu poskládat chod námi známého světa. Proto se tato kniha již od nepaměti používá jako mocné a velmi uznávané orákulum.

Název knihy se překládá jako „Kniha proměn“. Ukazuje totiž, jak se současná situace změní a jak se dále bude vyvíjet a jaký bude výsledek této změny. Víte, že se říká: „Život je změna“. Říká se také, že jediné, co je na světě jisté je, že se stále mění. Je to logické, protože víte, že vše v celém vesmíru, na naší planetě, přírodě i v rámci vašeho těla je vše stále v neustálém pohybu. Nic není neměnné, vše se v každém okamžiku mění. Měníte se i v průběhu této chvíle, když čtete tyto řádky. Byli jste někým jiným, když jste začali číst tento článek a budete někým jiným, až ho dočtete. A budete se měnit dál a dál. Stejně tak se mění vše ve vašem životě. A právě I-Ťing vám odhalí, jak se tato změna bude vyvíjet a jak tato změna dopadne.

Tato vzácná kniha je tak velmi kvalitním průvodcem vašeho života. Umí vám přesně odhalit, jak se vaše konkrétní situace bude dále vyvíjet, jak se v této situaci máte zachovat a jaký bude výsledek této změny. Chystáte-li se pustit do něčeho významného ve vašem životě, vytvoří vám velmi detailní mapu vašeho dalšího postupu a odhalí vám cíl této cesty. Na této cestě vás bude doprovázet a provede vás každým kouskem této cesty. Vytvoří vám detailní plán postupu. Určí vaší strategii a zvolí nejlepší taktiky jak daného cíle dosáhnout. Pokud budete doporučení knihy následovat a dodržíte všechny postupy, stane se vše tak, jak I-Ťing předpovídá. Stačí jen svého průvodce následovat a dodržovat přesně jeho pokyny.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: