ŠTĚSTÍ V PRAXI

Stále učíme naše žáky i své přátele, že štěstí se nemá hledat, ale že se má žít. Každý den, každou hodinu, každou minutu. Ano, vím, že se to někomu zdá nemožné, těžké. Ale jen tak štěstí v životě funguje. Musíte ho žít. Život je ale neustálá akce, neustálá změna. Proto musíte vědět co, jak a proč věci v životě děláte. Musíte vědět, kdo jste, co chcete, jak to uděláte a proč to děláte. A pak jen „to“ dělat.

Couple Playing Backgammon on Floor

Chci se s vámi podělit o jeden úžasný den, který jsme měli s manželkou tu čest prožít tento týden s našimi klienty, také životními partnery. Jsme moc rádi, že se kolem nás objevuje stále více a více šťastných lidí a i tito lidé jsou tímto příkladem. Jsou šťastní. Jsou, ale vědí, že na svém štěstí musí dále pracovat. Že to není jednou a navždy. Život je změna a tak se jednoho dne můžete probudit a zjistit, že jste své štěstí zaspali. Tito naši klienti ale na svém štěstí opravdu pilně pracují každý den. Vidíte to na jejich projevu, na jejich vzhledu, na jejich domu, na jejich zahradě, na jejich interiéru….. Prostě všude je vidět ta obrovská práce na vlastním štěstí. Musím říct, že jsme s manželkou byli opravdu uneseni.

Příběh těchto lidí je podobný mnoha dalším. Bohužel ti mnozí další jsou nešťastní, unavení utrápení. Ne však naši klienti. Znají se od své puberty a vše ve svém životě dělají od té doby společně. Jako velmi mladí se rozhodli společně podnikat. Podle jejich slov to bylo dlouhé období práce, práce a zase práce. Často prý bylo jejich snem se prostě a jednoduše jen VYSPAT. Ale i to byl často luxus. I když pracovali opravdu tvrdě, byli šťastní. Jak je to možné? Dělali práci, kterou milovali. Měli to štěstí, že cítili své přirozené talenty a ty ve své práci používali a rozvíjeli. A tak byli sice prací často unavení, ale ne vyčerpaní, protože je zároveň naplňovala. Ve svém podnikání dosáhli velkého úspěchu. Mohli by klidně podnikat dál i dnes a být několika násobně úspěšnější. Mohli mít několika násobně více peněz. Ale oni znali svůj cíl. Stanovili si totiž jasně cíl, ke kterému chtějí v podnikání dorazit. Ale co víc! Oni měli i cíl, který následoval po skončení podnikání ještě před tím, než začali podnikat. Takže přesně věděli, co bude po skončení podnikání následovat. A to je ono. Vždy máme vidět za svůj cíl a vidět tam další vizi, jen tak se stále posouváme dál. Tito naši klienti dosáhli cíle, uvědomili si, že je konec a své podnikání úspěšně prodali a věnují se právě tomu dalšímu cíli. A hádejte co? Už teď vědí, co bude po tom, až si ho splní J. Není to úžasné. Mají život pod kontrolou. Mají jasně stanovené očekávání a to si naplňují. Vědí, co chtějí. A vědí, že na tom musí neustále pracovat. A to je ZÁKLAD ŠTĚSTÍ.

Musím říct, že nám bylo s manželkou ctí se s těmito lidmi setkat. Moc se těšíme na práci, kterou pro tyto klienty budeme dělat. Je to radost i štěstí mít takové lidi kolem sebe. Ukáží vám, že to, co děláte má smysl, že to funguje, že je to možné a vůbec ne jen pro vyvolené. Chcete-li štěstí, musíte tak prostě žít. Je to jednoduché, ale rozhodnutí je na vás. Je to vaše štěstí. A je opravdu krásné každý den objevovat, že těch, kteří chtějí být opravdu šťastní je stále více a více. A my jsme s manželkou nesmírně šťastní, že tyto lidi můžeme mít kolem sebe. Děkujeme všem! J

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.