ŠTĚSTÍ – NOVÁ HODNOTA DNEŠKA A BUDOUCNOSTI ZAPOJTE SE I VY!

happiness1

Po celém světě se probouzí více a více lidí i firem, které si uvědomují, že hodnoty minulého století jsou již vyčerpány. Hledají se nové cesty, jak dále rozvíjet společnost, ale i člověka samotného. Propojují se energie Východu a Západu. Dochází tak ke snaze o vytvoření rovnováhy mezi spirituální částí člověka a materiálním zabezpečením šťastného života.

Materiální zabezpečení v západním světě je již na vysoké úrovni. Chybí nám ale duchovní rozměr. Naopak východní státy mají silný duchovní základ, ale potřebují vytvořit větší rozvoj v materiálním zabezpečení.

Je velmi dobré, že se aspekt šíření štěstí rozvíjí napříč všemi sociálními skupinami. Své štěstí nehledají jen ti, kteří žijí „průměrný či podprůměrný“ život ve smyslu materiálního bohatství, ale také nejbohatší lidé světa. Přichází stále více a více miliardářů, kteří svůj majetek neuchovávají pouze pro sebe, ale chtějí ho využít pro rozvoj v potřebných oblastech. Z řad méně majetných se zase ozývá stále více dobrovolníků, kteří chtějí pomáhat těm, kteří svůj život zatím nezvládají sami.

Je tu tedy tendence, která je více než pozitivní: přechod od konkurence, ke spolupráci. Lidé si stále více uvědomují, že spoluprací získají všichni zúčastnění více, než když si budou navzájem konkurovat. Ano, konkurence byla hlavním motorem rozvoje v minulém století. Byla zdrojem růstu. Ale kam až chceme růst? Je dobře, že si stále více lidí uvědomuje, že materiální růst nepřináší štěstí. A proto se energie nyní přesměrovala na růst kvality života a na jeho duchovní stránku.

Hnutí za štěstí se stává mezinárodním fenoménem. Začíná se objevovat stále více organizací a firem, které chtějí pomoci šířit štěstí po celém světě.

Každý se může k tomuto mezinárodnímu hnutí připojit. Pokud se stanete součástí Akademie štěstí, budete tak zároveň součástí tohoto mezinárodního hnutí. Akademie štěstí navazuje spolupráci s podobnými organizacemi v dalších státech. Nacházíme společnou platformu a techniky, jak štěstí „doručit“ všem lidem po celém světě.

Zapojte se i vy. Chtějte být tím fenoménem, který je na začátku nové doby, doby ŠTĚSTÍ!

Přihlaste se na dasa@byu.cz. Napište nám, že i vy chcete být součástí tohoto stále sílícího mezinárodního hnutí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.