ŠIŘITELÉ AKADEMIE ŠTĚSTÍ

Akademie štěstí chce oslovit co nejvíce zájemců. Proto jsme se rozhodli oslovit široký okruh zájemců, aby nám pomohli učení Akademie štěstí šířit.

logo_akademie_t_st_

Akademie štěstí se skládá z 12 video kurzů:

 1. JÁ – mé přirozené talenty, silné stránky
 2. Povolání, životní cesta
 3. Vize
 4. Vztahy
 5. Rodina
 6. Tradice, kořeny
 7. Budoucnost
 8. Domov
 9. Bohatství
 10. Zdraví
 11. Pomoc od okolí
 12. Pravidla

Každý, kdo má zájem, aby nás bylo více a více šťastných, může tyto kurzy nabízet ve svém okolí, rodině, mezi přáteli apod. Chceme, aby se štěstí v České republice šířilo co nejrychleji. Víme z vlastní zkušenosti i z několikaleté praxe, že každý si může vytvořit šťastný život. Proto bychom byli rádi, kdyby na svém štěstí pracovalo co nejvíce lidí. Věříme, že 21. století je stoletím štěstí. Navazuje na 20. století, které bylo především stoletím úspěchů, bohatství, pokroku. Nyní se však zdá, že z materiálního hlediska máme úplně všechno a že všeho máme víc, než jsme schopni zaregistrovat, natož, abychom to mohli využít. A tak je nyní čas na to užívání. Život je o radosti, lásce a štěstí. Lidstvo je již na takové úrovni, že si to opravdu může dovolit. Lidé se již nemusí tvrdě lopotit, aby se měli dobře.

Kdyby si každý alespoň jednou týdně uvědomil, co má, jaká krása ho obklopuje. Nemusíme přeci vlastnit všechno to, co si chceme užít. Je opravdu nejlepší čas na to, abychom si začali více užívat, než hromadit.

Pokud máte i vy zájem pomoci nám rychle šířit štěstí v České republice, ozvěte se nám. Moc rádi s vámi budeme spolupracovat. Napište nám na byu@byu.cz. Těšíme se na vás 🙂

http://www.akademiestesti.webs.com

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.